Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Inapoi pe scena

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 24
Localizare : Romania

20101103
PostInapoi pe scena

Milan a postat pe internet o noua poza cu el, ne-a scris pe twitter ca merge la sala, pregateste un nou album, deci se pare ca in curand il vom vedea din nou pe scena. Very Happy I love you I love you

"Stankovic se pregăteşte pentru o revenire pe scena!
Reprezentantul din acest an la Eurovision al Serbiei, Milan Stankovic, probabil se află în mass-media subterane, dar asta nu înseamnă să stea cu mâinile în sân! Dimpotrivă! Milano intenţionează să surprindă foarte mult pentru fanii lor loiali, care nu încetează să spere că idolul lor va straluci din nou, la un moment dat. Şi apoi Milan nu va îndrăzni să-i dezamăgească. Prin urmare, după cum am aflat din surse apropiate de cântăreţi tineri, se economiseşte foarte mult forma completă de bun venit o revenire pe scena mass-media.

- Milano are multe idei despre ceea ce a putut pentru a face fericit şi surprins fanii lui. Pentru început puteţi descoperi că veţi fi cu siguranţă un aspect nou fizic. Milan a angajat un nutritionist si a inceput sa se antreneze intensiv, deoarece salvează fotografii noi care vor demonstra "roadele muncii sale." Nu va fi mult mai multe, dar Milan nu vrea să dezvăluie prea mult. În orice caz, se pregăteşte pentru o revenire pe scena - spune sursa noastra.
În caz contrar, în măsura în Milano Stankovic lipseşte de la fondatorii de mărturia lor şi faptul că pagina sa de pe Facebook umplut cu clipuri care a pus fanii lui, si ajungem mereu pe portalul de întrebări despre unde şi când Milan va apărea în cele din urmă, şi din toate părţile lumii. Ei bine, în cele din urmă ne-am răspuns - Milano este gata să se întoarcă şi la eliberarea cel mai bun posibil!"

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Inapoi pe scena :: Comments

Re: Inapoi pe scena
Post on Wed Nov 03, 2010 1:16 am  Laurita2010
Asta este cea mai buna veste pe care mi-o putea da cineva!
Post on Wed Nov 03, 2010 6:56 am  VIOLETANDREI
....sa inteleg ca este o poza postata de el?.... unde ? imi poti da link-ul? ...peste tot gasesti utilizatori cu numele lui ca sunt naucita ...
Post on Thu Nov 04, 2010 7:30 am  Admin
Nu am link, dar stiu ca Milan are profil de facebook si ca este privat (nu-l putem adauga, i se vede numai imaginea de profil)
Post on Sat Dec 25, 2010 3:58 am  CiNdErElLa
:X:X:X:X
Post   Sponsored content

Inapoi pe scena

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1