Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Interviu Milan

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 24
Localizare : Romania

PostSubject: Interviu Milan   Tue Oct 19, 2010 2:10 am

http://www.lepotaizdravlje.rs/lifestyle/tajne_poznatih/milan_stankovic:_tajne_mog_uspeha/5073

Jedno je sigurno - Milan Stanković, koji se ni po čemu ne uklapa u sliku “pravog Balkanca”, i pre nego što izađe na scenu ostaviće upečatljiv utisak...

Milan Stankovic

1 Šta sve radiš da bi dobro izgledao?
Bankar ima svoj stil oblačenja, a moje radno mesto je scena, pa zato svako pojavljivanje iziskuje da na neki način budem stilizovan.

2 Da li je za tvoju figuru zaslužna genetika ili odlasci u teretanu?
Kombinacija, a pošto igram i pevam na sceni, moram da budem fizički spreman. Ne idem u teretanu da bih bildovao, već da vežbam, jer se tako osećam bolje, lepše i zdravije.

3 Da li tokom priprema za Evroviziju samo uvežbavaš koreografiju ili imaš i kondicione treninge?
Imam i treninge, ali priznajem da poneki preskočim. Ovih dana, formu stičem i tako što trčim sa jednog aerodroma na drugi.

4 Ko je tvoj frizer?
Jedan od frizera sa kojim sam dugo sarađivao preselio se u Sloveniju, pa sada najčešće idem u salon ID akademije.

5 Da li znaš koja je boja na tvojoj kosi?
Uopšte se ne bavim bojama, već to rade stručni ljudi. Frizura je jedan od mojih zaštitnih znakova. Kad pogledam klince koji žele da izgledaju kao ja i furaju šiške preko čela, srce mi je puno.

6 Da li te je lako nagovoriti na promenu?
Naprotiv, po prirodi sam analitičan, perfekcionista i na promene pristajem samo ako sam potpuno siguran da je su prava stvar.

7 Gde najčešće kupuješ odeću?
Nažalost, na našim prostorima ne mogu da nađem sve što volim da nosim na sceni, pa često zanimljivu odeću kupujem u inostranstvu ili mi je šalju prijatelji iz Amerike i Australije.

8 Da li utičeš na modni stil svoje devojke Rade Manojlović ili ona na tvoj?
Najbolje je pustiti ljude da nose ono u čemu se najbolje osećaju.

9 Kad ti se nešto dopadne, hoće li te previsoka cena odvratiti od kupovine?
Ako me nešto oduševi, kao npr. nekoliko frakova koje sam nosio u poslednje vreme, ne pitam za cenu. Mada sam, inače, racionalan što se finansija tiče.

10 Svojevremeno si rekao da si zavisan od koka-kole. Koliko dnevno popiješ?
Ranije mi je to bila navika, ali shvatio sam da ni u čemu ne treba preterivati, pa sam odlučio da više pijem vodu.

11 Vodiš li zdrav život i paziš li na ishranu?
Mada vodim računa šta jedem, nisam spreman da se odreknem uživanja u čokoladi ili maminom kohu.

12 Završio si srednju medicinsku školu. Zašto si odabrao baš tu školu?
Medicinu smatram jednom od najhumanijih profesija. Oduvek sam voleo da pomažem ljudima, pa mi je medicinska škola delovala kao logičan izbor.

13 Šta najčešće gledaš na TV-u?
Više sam fokusiran na internet, jer u svakom trenutku mogu da vidim ono što me zanima. Najčešće su to nastupi svetskih muzičkih zvezda, novi spotovi... Zanima me i japanska umetnost, a volim i fotografiju kojom se bavim iz hobija.

14 Možeš li da sebe zamisliš na Farmi ili u Velikom Bratu?
Jasno mi je da su ti programi veoma gledani, ali sebe, zaista, ne vidim u njima.

15 Da li čitaš komentare o sebi na sajtovima tabloida i da li utiču na tvoje raspoloženje?
U početku sam sve shvatao lično, ali kasnije sam preležao i tu dečju bolest.

16 Kažeš za sebe da si lenj, a ipak izgleda da non-stop radiš.
Uživam kad mogu da lenčarim i vreme provodim sa meni dragim ljudima. Međutim, veliki sam perfekcionista i volim ovo što radim, a da bi se postigli i - što je još bitnije - održali dobri rezultati, treba uložiti mnogo truda i energije, ma čime da se bavite.

17 Prošle godine si na pitanje koji te stihovi najbolje opisuju, odgovorio: „Moj je život Švicarska, skoro pa savršen...". Da li bi sada rekao nešto drugo?
Ovi stihovi su vanvremenski, ali generalno, svaki dan bih mogao da opišem drugim stihom.

18 Da li je tačno da su svi - od majke do vaspitačica - radili na tome da te razmaze?
Ne znam da li su baš svesno radili na tome. Naravno, igrao sam se sa decom, ali tačno je da sam bio miljenik vaspitačica.

19 Da li se ta razmaženost danas manifestuje u tvojim emotivnim vezama?
Ko će da me razmazi ako ne devojka? A naravno, i ja nju.

20 Da li si ljubomoran, posesivan?
Mislim da posesivnost i preterana ljubomora nisu dokazi ljubavi. Postoji milion drugih načina da zainteresujete i pored sebe zadržite osobu do koje vam je stalo.

21 Rekao si da si oduševljen Las Vegasom, koji si nazvao „Diznilendom za odrasle". Šta te je fasciniralo?
Očarao me je svojim sjajem i gigantskim hotelskim kompleksima, fontanama crne i bele čokolade, uzbudljivom filmskom atmosferom...

22 Da li si okušao sreću u nekoj kockarnici?
Okušao sam sreću na automatima, ali nije mi baš išlo, pa sam se prepustio pravom uživanju u ekskluzivnim klubovima.

23 Nedavno si s puta doneo aparat za pravljenje šećerne vune. Izgleda da dete u tebi ne miruje?
Zaista me asocira na detinjstvo, koje je bilo najbezbrižniji i najlepši deo mog života.
Posesivnost i preterana ljubomora nisu dokazi ljubavi

Jelena Filipović, zaštitno lice Lepote i zdravlja, u ulozi novinarke, postavila je sledeća pitanja Milanu:

24 Da li misliš da je za tvoju pobedu na domaćem izboru za Pesmu Evrovizije delom zaslužan i tvoj specifičan izgled?
Najvažnije je imati cilj i verovati u sebe, ali pre svih koraka na sceni, shvatio sam da je važno i kako ćeš upakovati i plasirati svoj talenat i energiju.

25 Da li si primetio da se tvoje kolege sada drugačije ophode prema tebi?
Nisam, a čak i da ima onih koji su promenili svoje ponašanje, ne bih na njih obratio pažnju, jer se time ne opterećujem.

26 Imao si priliku da čuješ pesme ostalih predstavnika. Koja ti se najviše dopala?
Ove godine dominiraju balade i euro dance zvuk, a mi dolazimo sa nečim potpuno drugačijim. Mislim da je autentičnost naša velika prednost.

27 Kako sebe vidiš za 10 godina?
Uh... kao pevača?

28 Ko ti je najveća podrška u životu?
Porodica i prijatelji, kojima sam veoma privržen.

29 Da li si zaljubljen?
Uvek.

30 Da li čitaš knjige i koja ti je najdraža?
U poslednje vreme jedva stižem i mejlove da pročitam. Volim dobru knjigu, kvalitetnu predstavu, a ako baš treba da napravim izbor, neka to budu Ljubav i tako dalje Džulijana Barnsa i Lovac na zmajeve Haleda Hoseinija.

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro

Interviu Milan
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1