Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Emisiunea Ferma

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 25
Localizare : Romania

20101009
PostEmisiunea Ferma

Milan va participa de marti la emisiunea Ferma.
Putem posta aici filmuletele care vor aparea pe youtube. Very Happy

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Emisiunea Ferma :: Comments

Re: Emisiunea Ferma
Post on Sat Oct 09, 2010 9:02 pm  CiNdErElLa
de abea astepta sa-l vad :X....e nashpa ca nu putem sa-l vedem si noi direct......nu prea stiu despre ce e vorba in emisiunea asta,dar eu sper sa nu fie atat de rau pt el cum spun fetele
Post on Sun Oct 10, 2010 8:03 am  Laurita2010
Dar stiti cumva e ce program se difuzeaza? si la ce ora...
Post on Mon Oct 11, 2010 12:21 am  Admin
Laurita2010 wrote:
Cred ca pe Pink tv, dar nu stiu ora...oricum, nu putem vedea canalul online Sad
Post on Mon Oct 11, 2010 12:58 am  Laurita2010
Admin wrote:
Laurita2010 wrote:
eu cred ca am canalul Pink tv, dar nu sunt sigura...stiu ca odata nu aveam la ce sa ma uit la tv si mutam pe toate canalele si am dat si de Pink...
Post on Mon Oct 11, 2010 2:07 am  Admin
Laurita2010 wrote:
Admin wrote:
Laurita2010 wrote:
eu cred ca am canalul Pink tv, dar nu sunt sigura...stiu ca odata nu aveam la ce sa ma uit la tv si mutam pe toate canalele si am dat si de Pink...

http://www.rtvpink.com/tvprogram/ aici sunt orele la care se difuzeaza Farma. vad ca e de mai multe ori pe zi.
Post on Mon Oct 11, 2010 5:12 am  Laurita2010
Pink Plus e acelasi lucru cu Pink Tv?

Last edited by Laurita2010 on Mon Oct 11, 2010 5:14 am; edited 1 time in total
Post on Mon Oct 11, 2010 5:13 am  Laurita2010
Aseara stiu ca m-am uitat la tv cam pe la ora 00:00 si era Farma-uživo, deci cred ca sunt acelasi lucru...
O sa ma uit si maine...
Post on Mon Oct 11, 2010 5:58 am  VIOLETANDREI
HELLO!...Se apropie momentul oare ? ... uite eu am gasit utilizatorul acesta pe net care se pare ca posteaza cele mai multe parti din emisiune, intrati pe utilizator :
Post on Mon Oct 11, 2010 6:00 am  VIOLETANDREI
vad ca in stanga jos scrie Farma-uživo, deci asta este ,poate recunosti personajele ... pacat ca nu intelegem nimic, sa speram ca ne vor ajuta fetele cu traducerea !
Post on Wed Oct 13, 2010 12:25 am  Admin
Nu mai participa Milan la "Ferma" Very Happy Very Happy I love you I love you I love you
Post on Wed Oct 13, 2010 12:44 am  Laurita2010
Admin wrote:
Nu mai participa Milan la "Ferma" Very Happy Very Happy I love you I love you I love you

Mi-am dat seama, crede-ma...m-am uitat degeaba la emisiunea aia Very Happy
Post on Wed Oct 13, 2010 1:23 am  VIOLETANDREI
Felicitari ca ai rezistat eroic si multumim, Laur!... Ma si gandeam eu ca Sasa Popovic sa-i de-a voie sa faca ce vrea el ...este un dictator ranit in amorul propriu si se va purta ca atare, inca 6 ani poate sa-l chinuie in fel si chip, mai bine cere azil politic in alta tara decat sa stea la cheremul unora ca astia!... uf, intr-un fel ma bucur pentru Milan ca nu s-a amestecat cu personajele ciudate din acea emisiune.... n-am nimic cu ei, nu-i cunosc si nu vreau sa-i jignesc.. in schimb, eram in stare sa vad pana la ultima secunda din emisiune daca ar fi intrat Milan acolo...de cand vizionez pe net fragmente din emisiune , parca incepeam sa inteleg sarba ...
Oare cum ar putea sa dea la pace cu nemernicul de Sasa ? ... ce solutii ar putea fi ?... nu am gasit nici un articol despre procesul inceput de Milan cu Grand, ziarele nu spun nimic despre lucruri serioase , ei ne aburesc cu lucruri de scandal si atat!...am crezut ca mor de inima aseara asteptand vesti de la voi!
Post on Wed Oct 13, 2010 7:00 pm  Laurita2010
Ms...
Si apropo de Sasa, l-am vazut intr-o dimineata la o emisiune pe Pink, era insotit de o blonda...
Am vazut si o poza cu Milan cheers
Post on Mon Oct 18, 2010 6:33 am  CiNdErElLa
Laurita2010 wrote:
Ms...
Si apropo de Sasa, l-am vazut intr-o dimineata la o emisiune pe Pink, era insotit de o blonda...
Am vazut si o poza cu Milan cheers

deci pana la urma,sa inteleg ca nu mai intra Milan????si eu care ma stresam ca cine stie cate fagmente am pierdut eu din lipsa de timp....intr-un fel imi pare rau,eram asa dornica sa-l vad....dar cred ca e mai bine pentru el asa
Post on Fri Oct 29, 2010 10:08 pm  VIOLETANDREI
http://translate.google.com/translate?client=tmpg&hl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.svet.rs%2Fclanak%2Fmilan-stankovi%25C4%2587-odustao-od-u%25C4%258De%25C5%25A1%25C4%2587a-u-farmi-ali-ostaje-u-grandu&langpair=sr|ro

Nici nu credeam ca-l va lasa Popovic sa faca ce vrea el .... Ramane sa vedem ce va fi mai departe...
Post   Sponsored content

Emisiunea Ferma

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1