Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Incepe scoala

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 24
Localizare : Romania

PostSubject: Incepe scoala   Sun Sep 12, 2010 6:27 am

Maine incepe scoala...Eu sunt clasa a 12-a, voi avea mult de invatat anul acesta si nu cred ca voi mai putea sta foarte mult pe forum. Dar vad eu cum fac, o sa-mi rezerv timp si pentru Milan Very Happy.
Voi asteptati scoala? Vi s-a parut ca a trecut prea repede vacanta? Crying or Very sad

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
MilanIsTheBest

Data de inscriere : 2010-08-09
Varsta : 19

PostSubject: Re: Incepe scoala   Sun Sep 12, 2010 7:23 am

~> Daa .. A trecut foarte repede vacantsa Sad
~> As mai vrea una Laughing
~> In fine .. Eu sunt clasa a 7 a Sad
~> Elena , bafta in clasa a 12 a Like a Star @ heaven , este foarte greu , sa te tii de carte I love you
~> Si eu imi voi rezerva timp pentru Milan Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Incepe scoala   Sun Sep 12, 2010 7:34 am

Daaa!Chiar mult prea repede. Parca ieri a inceput vacanta si deja se termina. Sad
Si nici eu nu o sa pot sa intru asa de des pe forum, nu sunt eu chiar in clasa 12-a dar tot am mult de invatat...
Oricum succes tuturor in noul an scolar sa auzim numai de bine si... o sa-ti tin pumnii la bac, Elena Very Happy
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: Incepe scoala   Sun Sep 12, 2010 9:50 am

Echipa Krasivelor e cea mai tare !!!.. stiu ca Milan va fi mandru de voi !!!... va tin pumnii la toate si va imbratisez cu mare drag ! Sa veti un an usor , sa aveti spor in toate ca sa va ramana timp sa colindati cu gandul dupa Milan , voi citi eu ziarele pe net pentru voi si va voi tine la curent cu tot ce apare nou ...
BAFTA , KRASIVELOR !!! I love you I love you I love you
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

Data de inscriere : 2010-08-30
Varsta : 22

PostSubject: Re: Incepe scoala   Mon Sep 13, 2010 12:57 am

da.....scoala asta......acum ca lam descoperit pe milan vara asta chiar ca atrecut repede....eu sunt pe a 8-a si anul asta va fi unul mai greu cu toate examenele de la sfarsit.....oricum imi voi gasi timp si pt milan.... Very Happy ...si multumim violeta...de acum cred ca ramai tu mai mult responsabila cu forumul Very Happy ....oricum ar fi ai dreptate ECHIPA KRASIVELOR E CEA MAI TARE..... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Incepe scoala   Mon Sep 13, 2010 12:58 am

Admin wrote:
Maine incepe scoala...Eu sunt clasa a 12-a, voi avea mult de invatat anul acesta si nu cred ca voi mai putea sta foarte mult pe forum. Dar vad eu cum fac, o sa-mi rezerv timp si pentru Milan Very Happy.
Voi asteptati scoala? Vi s-a parut ca a trecut prea repede vacanta? Crying or Very sad

bafta elena.....suntem sigure ca o sa te descurci ff bine
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Incepe scoala   Thu Sep 16, 2010 10:55 pm

Acum ca ati supravietuit cu bine in prima saptamana de scoala va urez : weekend placut , dragutelor !...sa va pupe MILAN ! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Incepe scoala   Fri Sep 17, 2010 12:42 am

Multumesc, sa-mi tineti pumnii!
Da, a trecut cu bine prima saptamana de scoala Very Happy
Multumim, la fel si tie, Violeta :*:* I love you I love you

Back to top Go down
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Incepe scoala   Fri Sep 17, 2010 12:58 am

Ely, esti hotarata ce vrei sa faci mai departe ?
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Incepe scoala   Fri Sep 17, 2010 6:13 am

VIOLETANDREI wrote:
Ely, esti hotarata ce vrei sa faci mai departe ?

Nu, inca nu m-am hotarat...imi este foarte greu din moment ce in situatia de acum a tarii noastre nici nu mai stii incotro sa te indrepti, nu-ti dai seama unde ar fi mai bine, nu se stie nici macar cum vor decurge lucrurile. Neutral Oricum, voi merge pe partea cu matematica, fizica, informatica. Acestea sunt materiile care ma atrag cel mai mult. O sa ma hotarasc la una din aceste facultati: Universitate Bucuresti-Facultatea de mate-info, ASE-Cibernetica sau Politehnica-Automatica si Calculatoare...dar trebuie sa ma mai gandesc.
Voi ce ma sfatuiti? Question

Back to top Go down
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Incepe scoala   Fri Sep 17, 2010 7:59 am

...pentru inceput ar trebui sa vezi un pic mai departe de facultate. Adica sa vezi ce specializari sunt la aceste facultati si ce vei face dupa facultate ... bineinteles ca trebuie sa tii cont de ceia ce iti place ... si hotararea ar trebui urgentata ... timpul trece foarte repede anul asta !... tinem legatura, chiar imi doresc ce e mai bine pentru tine...
Din ce localitate esti ?
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Incepe scoala   Fri Sep 17, 2010 6:59 pm

VIOLETANDREI wrote:
...pentru inceput ar trebui sa vezi un pic mai departe de facultate. Adica sa vezi ce specializari sunt la aceste facultati si ce vei face dupa facultate ... bineinteles ca trebuie sa tii cont de ceia ce iti place ... si hotararea ar trebui urgentata ... timpul trece foarte repede anul asta !... tinem legatura, chiar imi doresc ce e mai bine pentru tine...
Din ce localitate esti ?
Da, ai dreptate, trebuie sa ma hotarasc Very Happy Din Ramnicu Sarat. Tu?

Back to top Go down
Laurita2010

PostSubject: Re: Incepe scoala   Mon Sep 20, 2010 1:29 am

Sper sa alegi ceva ce sa te ajute in viitor si in primul rand sa iti placa.
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Incepe scoala   Mon Sep 20, 2010 2:12 am

scoala asta.....pt tine elena e intradevar un an important......acum ca a trecut prima saptamana incepem sa intram mai tare in materie asa ca nu o sa am la fel de mult timp pt statul pe net....dar oricum am mobilul...deci verific site-ul...twitterul in fiecare zi....mai greu cu scrisul mesajelor pt ca nush dc nu reusesc sa ma conectez pe forum de pe mobil Sad
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Incepe scoala   Mon Sep 20, 2010 2:17 am

Andreea4milan wrote:
scoala asta.....pt tine elena e intradevar un an important......acum ca a trecut prima saptamana incepem sa intram mai tare in materie asa ca nu o sa am la fel de mult timp pt statul pe net....dar oricum am mobilul...deci verific site-ul...twitterul in fiecare zi....mai greu cu scrisul mesajelor pt ca nush dc nu reusesc sa ma conectez pe forum de pe mobil Sad
stiu cum e... nici eu nu pot sa ma conectez de pe mobilul meu, dar de pe al fratelui meu merge
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Incepe scoala   Mon Sep 20, 2010 2:27 am

dar totusi problema e ca atunci cand suntem amandoi, suntem acasa si acolo am calculatorul si atunci nu am nevoie de telefonul lui... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

Data de inscriere : 2010-08-06
Varsta : 26

PostSubject: Re: Incepe scoala   Fri Sep 24, 2010 2:04 am

Bafta si multa concentrare la scoala fetelor !!! si tie ely succes la bac...si sa te gandesti foarte bine ce vrei sa faci....sa nu lasi ca mine.....si eu o sa incep in octombrie cursurile la facultate (anul I)....o sa fie ceva nou pentru mine pentru ca va trebui sa ma mut in Bucuresti,departe de parinti,de prieteni,dar sper sa ma descurc....cred ca si cu internetul o sa-mi fie cam greu.....eu o sa incerc sa intru cat de des se poate....:*******
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Incepe scoala   Fri Sep 24, 2010 3:05 am

Lasa vaicareala , hai curaj , esti o fata de nota 20 !...te vei descurca perfect!... sunt sigura!... felicitari si nu te eschiva , trebuie sa faci cinste ca esti boboaca ! bounce ...abia astept sa ne povestesti cum a fost la Balul Bobocilor!..

Sunt anii cei mai frumosi din viata, sa-i traiesti cu intensitate maxima, sa te tii de carte dar sa te si distrezi la maxim ... fara droguri si alte prostii de genul asta care-ti pot nenoroci viata, nu uita telul tau in viata si curaj , va fi minunat chiar daca ti se va parea mai greu la inceput....de aceia suntem aici, sa te scandalizezi si sa te vaicaresti cand iti va fi greu dar si sa ne impartasesti si bucuriile !... te pup de 1000 de ori si iti urez muuuulta Bafta ! I love you I love you I love you

Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Incepe scoala   Fri Sep 24, 2010 3:11 am

...pentru bobocita noastra:
( dedicatie , pe acelasi principiu, nu inteleg nimic dar imi place cum suna! Very Happy )
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Incepe scoala   Fri Sep 24, 2010 4:13 am

CiNdErElLa wrote:
Bafta si multa concentrare la scoala fetelor !!! si tie ely succes la bac...si sa te gandesti foarte bine ce vrei sa faci....sa nu lasi ca mine.....si eu o sa incep in octombrie cursurile la facultate (anul I)....o sa fie ceva nou pentru mine pentru ca va trebui sa ma mut in Bucuresti,departe de parinti,de prieteni,dar sper sa ma descurc....cred ca si cu internetul o sa-mi fie cam greu.....eu o sa incerc sa intru cat de des se poate....:*******

Multumesc mult! Si tie felicitari pentru reusita la facultate, cred ca la inceput o sa fie mai greu, pana te acomodezi, dar apoi o sa te obisnuiesti, nu-ti face probleme... Cum te intelegi cu colega de camera? Poate devine si ea fan Milan in timp Smile)) Very Happy Very Happy

Back to top Go down
CiNdErElLa

PostSubject: Re: Incepe scoala   Tue Sep 28, 2010 1:58 am

VIOLETANDREI wrote:
Lasa vaicareala , hai curaj , esti o fata de nota 20 !...te vei descurca perfect!... sunt sigura!... felicitari si nu te eschiva , trebuie sa faci cinste ca esti boboaca ! bounce ...abia astept sa ne povestesti cum a fost la Balul Bobocilor!..

Sunt anii cei mai frumosi din viata, sa-i traiesti cu intensitate maxima, sa te tii de carte dar sa te si distrezi la maxim ... fara droguri si alte prostii de genul asta care-ti pot nenoroci viata, nu uita telul tau in viata si curaj , va fi minunat chiar daca ti se va parea mai greu la inceput....de aceia suntem aici, sa te scandalizezi si sa te vaicaresti cand iti va fi greu dar si sa ne impartasesti si bucuriile !... te pup de 1000 de ori si iti urez muuuulta Bafta ! I love you I love you I love you

multumesc vio .....ce-mi place cand ma certi Smile))).....sper sa fac si ceva cu muzica....nu cred ca v-am spus ca-mi place sa cant ...te pwp vio si multumesc inca o data...cred ca daca o sa va am pe voi sa ma intariti,o sa-mi fie mai usor bounce
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

PostSubject: Re: Incepe scoala   Tue Sep 28, 2010 2:01 am

Admin wrote:
CiNdErElLa wrote:

Multumesc mult! Si tie felicitari pentru reusita la facultate, cred ca la inceput o sa fie mai greu, pana te acomodezi, dar apoi o sa te obisnuiesti, nu-ti face probleme... Cum te intelegi cu colega de camera? Poate devine si ea fan Milan in timp Smile)) Very Happy Very Happy

deocamdata am vorbit decat putin cand am fost sa dau banii...Smile))
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Incepe scoala   Thu Sep 30, 2010 6:09 am

Fetele , ce mai e pe la scoala ?
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Incepe scoala   Thu Sep 30, 2010 11:54 pm

VIOLETANDREI wrote:

hmm....avem tabla in sfarsit....dupa ce doi colegi au spart-o...scoala mea are 3 cladiri si cea in care era clasa mea este in renovare asa ca a trb sa ne mutam in alta cladire si acolo nu avem tabla alba cu marker ca in cealalta parte asa ca se mai intampla accidente cu tablele astea mai "vechi"...ca nici colegii nau pic de stare Very Happy ....am dat deja primele teste ....am luat ceva note....clasa mea e cea mai rea din toata scoala....hmm...azi profesorul de isto ia zis unui coleg care numa nu tacea din gura...: Doamne da sa te faci profesor si sa ai o clasa ca a VIII-a E si sati rogi moartea de fiecare dat cand vii la ora!...deci nu pot spune ca am o cls foarte apreciata la capitolul disciplina...(bineinteles nu toti suntem rai...doar vreo 5-6 care fac cat 20 ).....cam atatea noutati la mn...deocamdata Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Incepe scoala   Thu Sep 30, 2010 11:57 pm

Andreea4milan wrote:
VIOLETANDREI wrote:

hmm....avem tabla in sfarsit....dupa ce doi colegi au spart-o...scoala mea are 3 cladiri si cea in care era clasa mea este in renovare asa ca a trb sa ne mutam in alta cladire si acolo nu avem tabla alba cu marker ca in cealalta parte asa ca se mai intampla accidente cu tablele astea mai "vechi"...ca nici colegii nau pic de stare Very Happy ....am dat deja primele teste ....am luat ceva note....clasa mea e cea mai rea din toata scoala....hmm...azi profesorul de isto ia zis unui coleg care numa nu tacea din gura...: Doamne da sa te faci profesor si sa ai o clasa ca a VIII-a E si sati rogi moartea de fiecare dat cand vii la ora!...deci nu pot spune ca am o cls foarte apreciata la capitolul disciplina...(bineinteles nu toti suntem rai...doar vreo 5-6 care fac cat 20 ).....cam atatea noutati la mn...deocamdata Very Happy
si colegii mei sunt tot fara stare... dar saptamana asta au cam fost bolnavi si au mai lipsit din ei, asa ca nu a fost mare tambalau...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Incepe scoala   

Back to top Go down

Incepe scoala
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next