Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Video from Romanian fans

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 25
Localizare : Romania

PostSubject: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 2:55 am

Am facut si eu un video, nu mi-a iesit foarte frumos pentru ca l-am facut in graba. Smile

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
Dana

Data de inscriere : 2010-09-03
Varsta : 22
Localizare : Romania,Ploiesti

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 3:09 am

Bravoo cheers cheers FFFFF frumos videoul tau!! si cuvinte spuse din inima flower !Sa speram ca milan il va urmari si poate il vainspira sa treaca si prin tara noastra Embarassed I love you
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

Data de inscriere : 2010-08-09

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 3:24 am

Ti-a iesit chiar bine, de ce zici ca nu a iesit frumos, a iesit chiar foarte frumos!Bravo!
Imi place faza: "We love your style...And we love Coca-Cola, too!!!" E foarte tare si foarte adevarat.
I love you I love you I love you
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 3:41 am

Sunt sigura ca o sa-i placa tot ce ati facut,pentru ca ati transmis toate gandurile bune si sentimentele voastre si ale noastre pentru el, cu videourile pe care le-ati postat...
FELICITARI inca o data tuturor fetelor care au facut un video, un colaj sau orice altceva pentu ziua lui!
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

Data de inscriere : 2010-08-30

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 3:43 am

Laurita2010 wrote:
Ti-a iesit chiar bine, de ce zici ca nu a iesit frumos, a iesit chiar foarte frumos!Bravo!
Imi place faza: "We love your style...And we love Coca-Cola, too!!!" E foarte tare si foarte adevarat.

chiar ca....... Very Happy I love you
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 3:45 am

videoul este grozav.....fara nici o indoiala romania e cea mai tare.....avem deja 2 video-uri din partea noastra
si....Elena,sper ca ai trim linkul pe tweeter.....milan trebuie sa vada asta si sa vina repede la noi.....trebuie doar a treaca granita Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 3:53 am

Andreea4milan wrote:
videoul este grozav.....fara nici o indoiala romania e cea mai tare.....avem deja 2 video-uri din partea noastra
si....Elena,sper ca ai trim linkul pe tweeter.....milan trebuie sa vada asta si sa vina repede la noi.....trebuie doar a treaca granita Very Happy
Daaa...chiar e cea mai tare! Cat de fain ar fi sa vina! Oriunde ar veni in Romania o sa merg si eu la concert, insotita bineinteles de prietena cea mai buna, care e si ea fana Milan!
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 3:56 am

wow laura.......gandim la fel:)),,,,,,si eu as merge oriunde in romania la concertul lui......si o sa iau si eu cu mine cele mai bune prietene (sunt 2 si sunt si ele fane) Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 5:13 am

Eu o iau doar pe cea pe care sunt sigura ca o lasa cu mine oriunde in lume, nu doar in Romania... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 6:16 am

Elena, felicitari !!! Sunt foarte mandra de voi, dragutelor ! ...va iubesc ...ce lucru minunat a facut Milan pentru noi, a unit atatea suflete din toata lumea !
Felicitari tuturor fetelor care au muncit cu atata dragoste pentru Milan !!!
!...beautiful, so beautiful !

Happy MILAN DAY, for everyone !

Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 9:59 pm

Multumesc mult Very Happy
Asa este, si eu am ramas impresionata de multitudinea de fani care s-au implicat in realizarea acestor mici surprize pentru Milan. Ieri a fost o zi speciala, cred ca toti fanii au fost in culmea fericirii...de-acum sa vedem ce vom pregati pentru la anul. Poate vom fi si mai multi fani din Romania dupa lansarea celui de-al doilea album...sa vedem. I love you I love you
Asa cum ai zis si tu, Violeta, este minunat cum o singura persoana poate sa uneasca atatea sute/mii de suflete. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Poate Milan nu are asa de multi fani cum au alte vedete mai cunoscute, dar oricum, ceea ce este mai important este ca suntem uniti. cheers

Back to top Go down
Andreea4milan

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Thu Sep 09, 2010 11:58 pm

Admin wrote:
Asa este, si eu am ramas impresionata de multitudinea de fani care s-au implicat in realizarea acestor mici surprize pentru Milan. Ieri a fost o zi speciala, cred ca toti fanii au fost in culmea fericirii...de-acum sa vedem ce vom pregati pentru la anul. Poate vom fi si mai multi fani din Romania dupa lansarea celui de-al doilea album...sa vedem. I love you I love you
Asa cum ai zis si tu, Violeta, este minunat cum o singura persoana poate sa uneasca atatea sute/mii de suflete. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Poate Milan nu are asa de multi fani cum au alte vedete mai cunoscute, dar oricum, ceea ce este mai important este ca suntem uniti. cheers

ai perfecta drepatate......e uimitor ce face Milan din oameni....el chiar isi iubeste fanii....va dati seama ca daca unchiul si sora lui nu-l duceau la auditia pt zvezde granda acum nu ne mai incanta cu vocea si zambetul lui??...
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Fri Sep 10, 2010 12:16 am

abia astept noul album....sper sa iasa cat mai curand......am auzit ca ar trb sa iasa in toamna asta......nu mai am rabdare
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Fri Sep 10, 2010 12:26 am

aaaa........aproape ca uitasem.....la anul ne oferim noi sa editam "cadourile" pentru milan!! Very Happy Very Happy Very Happy ............mie personal imi place foarte mult sa fac lucruri dinastea......laptopul meu e plin de tot felul de filmulete ...videori...colaje cu prietenii ..din vacante...cu Milan...mi se pare ff amuzant

chiar ar fi dragut sa fim noi editorii principali Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Fri Sep 10, 2010 12:37 am

Andreea4milan wrote:
Admin wrote:

ai perfecta drepatate......e uimitor ce face Milan din oameni....el chiar isi iubeste fanii....va dati seama ca daca unchiul si sora lui nu-l duceau la auditia pt zvezde granda acum nu ne mai incanta cu vocea si zambetul lui??...
Daa, asa este, trebuie sa-i fim recunoscatoare Nastasijei. Like a Star @ heaven

Back to top Go down
Andreea4milan

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Fri Sep 10, 2010 12:43 am

Bravo Nastasija........ I love you Like a Star @ heaven I love you Like a Star @ heaven
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Fri Sep 10, 2010 1:49 am

Andreea4milan wrote:
aaaa........aproape ca uitasem.....la anul ne oferim noi sa editam "cadourile" pentru milan!! Very Happy Very Happy Very Happy ............mie personal imi place foarte mult sa fac lucruri dinastea......laptopul meu e plin de tot felul de filmulete ...videori...colaje cu prietenii ..din vacante...cu Milan...mi se pare ff amuzant

De acord...dar la anul trebuie sa ne gandim sa facem altceva. Facem si filmulete si colaje,dar daca o sa mai fie si ceva nou o sa iasa super, mai super ca anul asta... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Fri Sep 10, 2010 4:35 am

Laurita2010 wrote:
Andreea4milan wrote:

De acord...dar la anul trebuie sa ne gandim sa facem altceva. Facem si filmulete si colaje,dar daca o sa mai fie si ceva nou o sa iasa super, mai super ca anul asta... Very Happy

da......asa ar trebui......sugestie: facem un tort... cumparam niste cadouri......organizam o excursie pana la belgrad.....facem cumva rost de adresa lui si ii ducem cadourile personal.....mergem apoi cu el prin oras....apoi il aducem in Romania si pentru ceilalti fani...ca doar nu putem merge cu sutele la milan acasa Very Happy ......stiu ca suna cam nebunesc dar ar fi bestial
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Fri Sep 10, 2010 5:22 am

Tortul trebuie luat din belgrat da se strica pe drum. Very Happy
Si da ar fi bestial!
Oare ce fata ar face cand ne-ar vedea la usa lui sau daca nu ar fi acasa? Very Happy
Oricum ar fi foarte tare si in acelasi timp foarte greu de realizat...dar totusi...ce nu pot krasivele sa faca, mai ales cele din Romania? Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Fri Sep 10, 2010 5:36 am

Laurita2010 wrote:
Si da ar fi bestial!
Oare ce fata ar face cand ne-ar vedea la usa lui sau daca nu ar fi acasa? Very Happy
Oricum ar fi foarte tare si in acelasi timp foarte greu de realizat...dar totusi...ce nu pot krasivele sa faca, mai ales cele din Romania? Very Happy

da......noi suntem cele mai tari!!!!.....cred ca in prima faza ar zice.....ce cauta atatea fete la usa mea??.....dupaia ar face fata aia...cv in genul ca si cand le fac farse la vedete si le spune la sfarsit ca a fost o farsa...cv de genul:" doamne ...nu se poate (cu zambetul lui dragalas).....ati venit pana aici din romania sami faceti o surpriza....hai intrati fetelor....inca nu pot sa cred........sunteti foarte tari.......vreti o Coca-cola?"....si apoi totul vine de la sine......atunci cred ca no sa mai pot zice nik de emotie

iar daca nu ar fi acasa......incercam mai tarziu.......sau intrebam vecinii .....sau ii lasam un bilet pe usa Very Happy dar oricum nu ne lasam pana nu il vedem...doar nu am mers la belgrad degeaba
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Fri Sep 10, 2010 7:36 am

Andreea4milan wrote:
Laurita2010 wrote:
Si da ar fi bestial!

da......noi suntem cele mai tari!!!!.....cred ca in prima faza ar zice.....ce cauta atatea fete la usa mea??.....dupaia ar face fata aia...cv in genul ca si cand le fac farse la vedete si le spune la sfarsit ca a fost o farsa...cv de genul:" doamne ...nu se poate (cu zambetul lui dragalas).....ati venit pana aici din romania sami faceti o surpriza....hai intrati fetelor....inca nu pot sa cred........sunteti foarte tari.......vreti o Coca-cola?"....si apoi totul vine de la sine......atunci cred ca no sa mai pot zice nik de emotie

iar daca nu ar fi acasa......incercam mai tarziu.......sau intrebam vecinii .....sau ii lasam un bilet pe usa Very Happy dar oricum nu ne lasam pana nu il vedem...doar nu am mers la belgrad degeaba
Da normal...=)) Mai, Andreea, ai o imaginatie...Dar e bine, na mai faci si pe noi sa radem. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Fri Sep 10, 2010 8:26 am

mda...multumesc multumesc....Si la mn acasa sunt ff apreciata pt imaginatia mea Laughing .....sunt "sufletul petrecerii" haha! Laughing .....oricum credeti-ma ca m-as mai duce inca o data in belgrad special sa caut adresa lui milan (chiar daca na-s gasio...macar am incercat )......oricum in viata se intampla lucruri la care nici nu te astepti...poate vei ajunge intr-o zi in belgrad si din taxiul din fata ta va iesi Milan ( ca am auzit ca prefera taxiurile cand merge prin oras pe undeva)....si atunci ai sa te gandesti "cata dreptate avea zapacita de andreea"....oricum ma bucur ca va fac sa radeti...macar se compenseaza pana vine milan in romania....sper sa vina intr-o zi
...oricum eu inca ma consider un copil la doar 15 ani si ma bucur cumva de "imaturitatea" mea ca sa zic asa.....e bine sa fii mai visator macar pana ajungi la o varsta la care deja ai multe responsabilitati si nu iti permiti sa mai fi asa de 'cu capul in nori".....
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Fri Sep 10, 2010 9:34 am

Andreea4milan wrote:
mda...multumesc multumesc....Si la mn acasa sunt ff apreciata pt imaginatia mea Laughing .....sunt "sufletul petrecerii" haha! Laughing .....oricum credeti-ma ca m-as mai duce inca o data in belgrad special sa caut adresa lui milan (chiar daca na-s gasio...macar am incercat )......oricum in viata se intampla lucruri la care nici nu te astepti...poate vei ajunge intr-o zi in belgrad si din taxiul din fata ta va iesi Milan ( ca am auzit ca prefera taxiurile cand merge prin oras pe undeva)....si atunci ai sa te gandesti "cata dreptate avea zapacita de andreea"....oricum ma bucur ca va fac sa radeti...macar se compenseaza pana vine milan in romania....sper sa vina intr-o zi
...oricum eu inca ma consider un copil la doar 15 ani si ma bucur cumva de "imaturitatea" mea ca sa zic asa.....e bine sa fii mai visator macar pana ajungi la o varsta la care deja ai multe responsabilitati si nu iti permiti sa mai fi asa de 'cu capul in nori".....
Bine spus...bravo tie...daca gasesti adresa, sa ne-o dai si noua.Te rog! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
MilanIsTheBest

Varsta : 19

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Sat Sep 11, 2010 6:13 am

~> Woow I love you
~> Este foarte frumos si video-ul tauu I love you
~> Andreea4milan ai o imagine super bogata !!
~> Va iubescccccccccccc I love you
~> Sunteti minunate Smile
~> Aww .. Ce n-as da sa fi fost la petrecerea lui Laughing
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   Sat Sep 11, 2010 6:44 pm

...fetelor, am ras cu lacrimi , asta pentru ca mi-ar place si mie sa merg alaturi de voi !!! Very Happy ... o pot face insa virtual , de fapt cred ca m-am si vazut petrecand la ziua lui, chiar am sarbatorit, i-am inebunit pe toti ai mei !!!... l-am laudat la toata lumea !!!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Video from Romanian fans   

Back to top Go down

Video from Romanian fans
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next