Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Ovo je balkan-repetitii

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 24
Localizare : Romania

PostSubject: Ovo je balkan-repetitii   Mon Sep 06, 2010 10:17 pm

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: Ovo je balkan-repetitii   Tue Sep 07, 2010 1:36 am

Ati vazut cata fericire este in privirea lui cand lucra cu Goran Bregovici si cu cata bucurie si usurinta face totul, de asta voi milita ca el sa faca o scoala, universitate de muzica ....are nevoie de perfectionare, asta il face fericit !!! oamenii de calitate de langa tine te pot face fericit ...si sunt putin trista ca nimeni nu ma aude, mi-ar fi placut sa-i putem smulge aceasta promisiune ... i-am scris mesaje peste tot si doar Maya de pe YT( milansofficial ) mi-a raspuns ca nu poate sa se inscrie la cursuri acum ... stiu ca este tanar si are timp si ca poate acum financiar sta foarte, foarte prost dar as fi fericita daca as sti ca macar se va gandi la asta !!!...
Imi place mult bucuria si daruirea cu care canta ... e un copil foarte muncitor si daruit de D-zeu cu o voce speciala...

Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

Data de inscriere : 2010-08-30
Varsta : 22

PostSubject: Re: Ovo je balkan-repetitii   Tue Sep 07, 2010 7:12 am

VIOLETANDREI wrote:
Ati vazut cata fericire este in privirea lui cand lucra cu Goran Bregovici si cu cata bucurie si usurinta face totul, de asta voi milita ca el sa faca o scoala, universitate de muzica ....are nevoie de perfectionare, asta il face fericit !!! oamenii de calitate de langa tine te pot face fericit ...si sunt putin trista ca nimeni nu ma aude, mi-ar fi placut sa-i putem smulge aceasta promisiune ... i-am scris mesaje peste tot si doar Maya de pe YT( milansofficial ) mi-a raspuns ca nu poate sa se inscrie la cursuri acum ... stiu ca este tanar si are timp si ca poate acum financiar sta foarte, foarte prost dar as fi fericita daca as sti ca macar se va gandi la asta !!!...
Imi place mult bucuria si daruirea cu care canta ... e un copil foarte muncitor si daruit de D-zeu cu o voce speciala...

mai ca mia-au dat lacrimile.......ai un fel asa special de a vorbi despre milan.....poate si datorita faptului ca el e intradevar SPECIAL
Back to top Go down
View user profile
MilanIsTheBest

Data de inscriere : 2010-08-09
Varsta : 19

PostSubject: Re: Ovo je balkan-repetitii   Sat Sep 11, 2010 6:41 am

~> Violeta ce cuvinte frumoase Like a Star @ heaven
~> Ce inima Crying or Very sad
~> Eu chiar am plans Andreea ..
~> Violeta ne dai pe spate Smile
~> Si da,ce fericit e I love you
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

Data de inscriere : 2010-08-09

PostSubject: Re: Ovo je balkan-repetitii   Sun Sep 12, 2010 2:00 am

Chiar ai spus niste cuvinete foarte frumoase despre Milan, cum faci mereu. Ai un stil special de a vorbi despre el si tot ce spui, spui din inima...
Iti multumim tie, Violeta, si oamenilor ca tine, care stiu mereu sa zica ceva bun si din suflet despre oameni care chiar merita, cum ar fi Milan. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Ovo je balkan-repetitii   

Back to top Go down

Ovo je balkan-repetitii
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1