Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Cadou

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AuthorMessage
Laurita2010

Data de inscriere : 2010-08-09
Localizare : Romania

PostSubject: Re: Cadou   Fri Oct 01, 2010 5:58 am

Andreea4milan wrote:
VIOLETANDREI wrote:
wow, andreea !...caiete intregi de versuri ... pai, esti o comoara !!! cheers ... sigur Milan are nevoie de un textier ...ce-ar fi sa-i trimiti cateva propuneri pentru viitoarele lui hit-uri, poate ii gasim si un compozitor ... Laughing

hai, deschide un topic si publica aici cateva , te rugam .... flower

mda....ce nas da eu sa fiu cea care ii scrie hit-urile lui milan....
cat despre versuri...am sa caut caietele ....oricum majoritatea sunt poezii....mai putin cantece pt ca am inceput sa scriu cam de prin cls a 3-4....si de atunci sau tot adunat....acum scriu mai mult in vacante sau cand imi vine inspiratia pe moment....dar pt milan pot scrie si in secunda asta Very Happy
chiar te rugam...
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

Data de inscriere : 2010-08-30
Varsta : 22

PostSubject: Re: Cadou   Fri Oct 01, 2010 7:18 am

wai fetelor....chiar vreti sa vedeti ce-mi debiteaza mintea?....ok....dupa ce gasesc caietele o sa va scriu cateva versuri...momentan am doar caietul cu ce am scris de muult prin cls a 4-a pt ca lam pastrat in sertar ...stiti voi...primele mele "creatii" sa zic asa si am gasit o poezie care am scriso pt sfarsitul clasei a 4-a....chiar mi-a trezit multe amintiri...desi e foarte simpla Very Happy .....
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Cadou   Fri Oct 01, 2010 7:38 am

Andreea4milan wrote:
wai fetelor....chiar vreti sa vedeti ce-mi debiteaza mintea?....ok....dupa ce gasesc caietele o sa va scriu cateva versuri...momentan am doar caietul cu ce am scris de muult prin cls a 4-a pt ca lam pastrat in sertar ...stiti voi...primele mele "creatii" sa zic asa si am gasit o poezie care am scriso pt sfarsitul clasei a 4-a....chiar mi-a trezit multe amintiri...desi e foarte simpla Very Happy .....

eu una chiar vreau sa stiu ce-ti debiteaza mintea...
scriene si noua poezia...te rooog!(hai ca nimeni nu rezista la cat de frumos rog eu...)
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Cadou   Fri Oct 01, 2010 7:45 am

cea care am scriso la sf de a 4-a suna cam asa

Cu timpul...anii au trecut
In zare-albastra s-au pierdut...
S-au asternut pe-o coala goala
Cu urme-albastre de cerneala
Dar a sosit ultimul ceas
Si-acum,ne spunem "bun ramas"

Au fost cei patru ani in care,
Cu draga nostra-nvatatoare,
Din micii prescolari sfiosi
Am devenit elevi voiosi
Ea cu drag ne-a invatat
Si nici azi nu am uitat
Clipa dulce-a intalnirii
Of...momentul despartirii

mda cam asa gandeam in cls a 4-a ......hihi
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Cadou   Fri Oct 01, 2010 7:53 am

Ce faina e!
Imi amintesc si eu despartirea de doamna invatatoare Sad chiar am plans toti atunci...Am facut o excursie toata clasa si am jucat tot felul de jocuri si la sfarsit dansam cu invatatoatrea, atunci plangeam si noi si doamna Sad chiar mi-e dor de ea...Am mai fost noi la ea, dar nu e acelasi lucru ca atunci cand stateam impreuna 4 ore pe zi...
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Cadou   Fri Oct 01, 2010 8:00 am

Laurita2010 wrote:
Ce faina e!
Imi amintesc si eu despartirea de doamna invatatoare Sad chiar am plans toti atunci...Am facut o excursie toata clasa si am jucat tot felul de jocuri si la sfarsit dansam cu invatatoatrea, atunci plangeam si noi si doamna Sad chiar mi-e dor de ea...Am mai fost noi la ea, dar nu e acelasi lucru ca atunci cand stateam impreuna 4 ore pe zi...

mda...stiu cum e ...eu trebuia sa spun poezia la sfarsit dar am plans si nu am mai pututo zice si a citito doamna invatatoare si iau dat si ei lacrimile....cred ca clipele alea nam sa le uit niciodata.....oare ceo sa fac acuma cand tremin a 8-a.....o sa plang ca un crocodil:))....la fel ca si colegele mele care deja spun ca au emotii
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Cadou   Fri Oct 01, 2010 8:36 am

Dar nu se zice ca lacrimile crocodilului sunt false?
Sigur, si mie o sa-mi fie greu sa ma despert de scoala in care am invatat 8 ani si... na bine recunosc, acuma, si de doamna diriginta o sa-mi fie dor... si de clasa, dar mai ales de colegi, or fi ei mai "ţăcă", dar totusi sunt colegii mei. Oricum mai am ceva timp pana sa ma despart de ei, dar parca deja le duc dorul. Pe cine mai "pupacesc" eu cand merg la scoala Sad ?
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: Cadou   Sat Oct 02, 2010 9:59 am

andreea, esti grozava!... trebuie sa vedem cateva versuri inspirate de Milan... cred ca poti sa scrii fenomenal !...felicitari, esti talentata! ... flower flower flower
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Cadou   Sat Oct 02, 2010 7:52 pm

VIOLETANDREI wrote:
andreea, esti grozava!... trebuie sa vedem cateva versuri inspirate de Milan... cred ca poti sa scrii fenomenal !...felicitari, esti talentata! ... flower flower flower

wai ms ms de 1000 de ori....esti o scumpa
...chiar ma voi pune sa scriu niste versuri inspirate de Milan....si voi scrie si despre leguturile care le-a creat intre noi si alte fete de prin alte parti....mi s epare un lucru asa de deosebit....mai ales ca pleaca nas cred ca vor iesi niste versuri tare sentimentale.....dar nu vreau sa le fac triste...vreau sa fie pline de viata asa cum e si milan.....el mereu isi ascunde tristetea in spatele zambetului sau superb....cred ca ar trb sai urmam toti exemplul
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Cadou   Sat Oct 02, 2010 10:48 pm

Andreea4milan wrote:
VIOLETANDREI wrote:

wai ms ms de 1000 de ori....esti o scumpa
...chiar ma voi pune sa scriu niste versuri inspirate de Milan....si voi scrie si despre leguturile care le-a creat intre noi si alte fete de prin alte parti....mi s epare un lucru asa de deosebit....mai ales ca pleaca nas cred ca vor iesi niste versuri tare sentimentale.....dar nu vreau sa le fac triste...vreau sa fie pline de viata asa cum e si milan.....el mereu isi ascunde tristetea in spatele zambetului sau superb....cred ca ar trb sai urmam toti exemplul
de acord cu tine...eu am inceput sa-i urmez exemplul de ceva vreme si chiar ma simt mai bine dect de obicei, privesc lucrurile cu mai mult optimism si totusi...cand vezi zambetul ala scump al lui Milan nu ai cum sa nu zambesti si tu
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Cadou   Sun Oct 03, 2010 10:54 pm

milan e cu siguranta medicamentul impotriva tristetii
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

Data de inscriere : 2010-08-06
Varsta : 26

PostSubject: Re: Cadou   Sat Oct 09, 2010 9:15 pm

bv andreea pt versuri ...esti talentata...

app...am o veste ....fratele meu si-a luat telefon ca a lui Milan chiar cand vorbeam noi ca am vrea sa avem si noi telefon asa....si faza e ca fratele meu este in italia...si chiar cand vorbeam cu el pe mess si vroiam sa-i zic ce telefon vreau eu,mi-a spus el ce telefon si-a luat Sad(((((( bine...al lui este negru....eu vreau alb ca a lui Milan Very Happy:D:D
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: Cadou   Sat Oct 23, 2010 7:43 pm

Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Cadou   Sun Oct 24, 2010 7:24 am

VIOLETANDREI wrote:
http://www.fanpop.com/fans/irvi69/gallery/image/1703528 ... o mica proba... Basketball

wow...ce tare e I love you
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Cadou   

Back to top Go down

Cadou
View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6