Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Cadou

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 24
Localizare : Romania

PostSubject: Re: Cadou   Sun Sep 12, 2010 6:19 pm

MILANSOLO

http://www.youtube.com/watch?v=XcQm429NS4k - Thank you again so very much! about 2 hours ago via web

MILANSOLO

http://www.youtube.com/watch?v=v6gdM2M5bu4 - Thank you so much!!!

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
Andreea4milan

Data de inscriere : 2010-08-30
Varsta : 22

PostSubject: Re: Cadou   Mon Sep 13, 2010 12:16 am

.....ce spuneam??.....Milan e pur si simplu deosebit.....LOVE HIM!!!!......cel mai important:ii pasa de fanii lui....ce tare de voi ca aveti poza in video.....va vine sa credeti??.......Milan v-a vazut....deci dak va intalniti la concert o sa-si aduk aminte de voi Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: Cadou   Mon Sep 13, 2010 8:47 pm

M-am gandit sa deschidem in sectiunea asta un nou topic pe care sa-l lasam pentru Milan , in cazul in care ne va vizita vreodata, unde sa postam toate videoclipurile pe care le gasim pe YT facute de fani pentru el, ce parere aveti ?
La titlu trebuie sa ne gandim impreuna .
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Cadou   Tue Sep 14, 2010 3:29 am

VIOLETANDREI wrote:
M-am gandit sa deschidem in sectiunea asta un nou topic pe care sa-l lasam pentru Milan , in cazul in care ne va vizita vreodata, unde sa postam toate videoclipurile pe care le gasim pe YT facute de fani pentru el, ce parere aveti ?

eu sunt pentru Very Happy
Back to top Go down
View user profile
MilanIsTheBest

Data de inscriere : 2010-08-09
Varsta : 19

PostSubject: Re: Cadou   Tue Sep 14, 2010 3:35 am

~> Violetaa ! Ce idei geniale I love you
~> Si eu vreau Very Happy
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Cadou   Tue Sep 14, 2010 4:47 am

Ce propuneti ca titlu reprezentativ pentru topic ?
Eu trebuie sa recunosc ca am nevoie de ajutor si la engleza, asa ca puteti corecta daca nu suna bine : Milan birthday's in the world ! ( all video's fans )
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Cadou   Tue Sep 14, 2010 5:10 am

VIOLETANDREI wrote:
buna ideea... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Cadou   Wed Sep 15, 2010 4:19 am

VIOLETANDREI wrote:
Ce propuneti ca titlu reprezentativ pentru topic ?
Eu trebuie sa recunosc ca am nevoie de ajutor si la engleza, asa ca puteti corecta daca nu suna bine : Milan birthday's in the world ! ( all video's fans )

titlul e foarte bun dar eu cred ca se scrie corect asa : Milan's birthday in the world!(all fans's videos) sau (all videos from fans)poti alege oricare varianata Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Cadou   Fri Sep 17, 2010 7:06 pm

Andreea4milan wrote:
...si rada i-a facut cadou un iPod...ce dragut....am si eu un iPod da' vreau si un nokia n97 ca a lui Milan Very Happy ...unul alb si dragut....

Acesta este telefonul lui Milan, n97.

Aici este alt telefon, e72, dar cred ca e al baiatului.

Ambele sunt frumoase. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Back to top Go down
Laurita2010

PostSubject: Re: Cadou   Mon Sep 20, 2010 1:22 am

am mai vazut telefonul lui Milan si in mai multe videouri, e chiar frumos! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Cadou   Mon Sep 20, 2010 2:05 am

Laurita2010 wrote:
am mai vazut telefonul lui Milan si in mai multe videouri, e chiar frumos! Very Happy

......mda un n97 chiar e frumossssss.......dar a lui milan are cv special doar prin simplul fapt ca al lui....si colegul meu de cls are un n97 doar ca e negru...... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Cadou   Mon Sep 20, 2010 2:09 am

Si nu-i asa ca al lui Milan e mult mai frumos decat al colegului tau? (chiar dak sunt la fel...)
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

Data de inscriere : 2010-08-06
Varsta : 26

PostSubject: Re: Cadou   Thu Sep 23, 2010 11:11 pm

Laurita2010 wrote:
Si nu-i asa ca al lui Milan e mult mai frumos decat al colegului tau? (chiar dak sunt la fel...)

amuzant ,dar adevarat Smile))) tot ce apartine de Milan e mai frumos pentru noi,doar pt ca este el :X
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

PostSubject: Re: Cadou   Thu Sep 23, 2010 11:12 pm

eu am inteles ca a primit un ipad ....nu un ipod :-?
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Cadou   Thu Sep 23, 2010 11:53 pm

CiNdErElLa wrote:
eu am inteles ca a primit un ipad ....nu un ipod :-?
Da, da, un Ipad I love you I love you

Back to top Go down
CiNdErElLa

PostSubject: Re: Cadou   Fri Sep 24, 2010 12:02 am

ok Smile))) ....te pwp ely
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Cadou   Thu Sep 30, 2010 5:36 am

fetele , cred ca trebuie sa ne gandim la un cadou de sarbatori , poate vorbim cu fetele de pe YT si forumuri sa-i scriem versurile pentru un nou cantec... ce ziceti , poate sunt printre fani si persoane talentate, cu putina inspiratie ,poate incercam ceva ... sau poate alta ideie? ...
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Cadou   Thu Sep 30, 2010 5:53 am

VIOLETANDREI wrote:
fetele , cred ca trebuie sa ne gandim la un cadou de sarbatori , poate vorbim cu fetele de pe YT si forumuri sa-i scriem versurile pentru un nou cantec... ce ziceti , poate sunt printre fani si persoane talentate, cu putina inspiratie ,poate incercam ceva ... sau poate alta ideie? ...

da ar fi super... eu nu ma prea pricepm la asta dar pot incerca....pentru Milan pot incerca macar, orice....
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Cadou   Thu Sep 30, 2010 11:27 pm

VIOLETANDREI wrote:

da...ar fi foarte tare...ehh...eu ma pricep la scris versuri....am caiete intregi dar pt Milan ar trb sa fie ceva special....dar totusi...in ce limba sa fie scrise?...in romana nu intelege saracu milan nimic.... Very Happy ...mai raman engleza si sarba...eu as putea incerca sa fac ceva in engleza dar dak vom face versurile impreuna cu fetele va dati seama ca toate vreau sa contribuie si va fi destul de dificil sa facem un cantec .......dar oricum ideea e foarte buna si eu zic so punem in practica...si cred ca si milan sar bucura enorm
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Cadou   Thu Sep 30, 2010 11:41 pm

Daca te pricepi tu Andreea, atunci e perfect...
Sigur, va fi ceva mai greu sa facem versuri si cu celelalte fane, dar atunci m-am gandit ca am putea sa facem asest cantec doar din partea krasivelor din Romania, sa ne tina minte si numai pe noi, romancele, pentru ceva ce am facut pentru el. Very Happy
Si sigur, versurile ar trebui sa fie in engleza, ca sa inteleaga si Milan si noi ceva si sa putem sa le scriem... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Cadou   Thu Sep 30, 2010 11:46 pm

Laurita2010 wrote:
Sigur, va fi ceva mai greu sa facem versuri si cu celelalte fane, dar atunci m-am gandit ca am putea sa facem asest cantec doar din partea krasivelor din Romania, sa ne tina minte si numai pe noi, romancele, pentru ceva ce am facut pentru el. Very Happy
Si sigur, versurile ar trebui sa fie in engleza, ca sa inteleaga si Milan si noi ceva si sa putem sa le scriem... Very Happy

asa ma gandeam si eu...dar nu vroiam sa credeti ca sunt rea fata de celelalte...nu-mi displace ideea de a se implica si celelalte fete dar ar fi foarte foarte greu sa facem cantecul "la comun" sa zic asa...dak ar fi sa luam cadoul pt ziua lui milan ar fi altceva pt ca fiecare au trimis poze si urari dar nu le putem da la fiecare a scrie cate o strofa si sa avem un cantec care nare nici un sens....si la urma urmei a fost ideea violetei..BRAVO TIE VIO!!!!!
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Cadou   Thu Sep 30, 2010 11:53 pm

Andreea4milan wrote:
Laurita2010 wrote:

asa ma gandeam si eu...dar nu vroiam sa credeti ca sunt rea fata de celelalte...nu-mi displace ideea de a se implica si celelalte fete dar ar fi foarte foarte greu sa facem cantecul "la comun" sa zic asa...dak ar fi sa luam cadoul pt ziua lui milan ar fi altceva pt ca fiecare au trimis poze si urari dar nu le putem da la fiecare a scrie cate o strofa si sa avem un cantec care nare nici un sens....si la urma urmei a fost ideea violetei..BRAVO TIE VIO!!!!!
Exact...nici eu nu am nimic cu celelalte, dar asa e mai "practic", oricum sunt sigur ca o sa mai faca si alte tari un cadou doar din partea lor....
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Cadou   Thu Sep 30, 2010 11:57 pm

da...mai mult ca sigur....
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Cadou   Fri Oct 01, 2010 12:38 am

wow, andreea !...caiete intregi de versuri ... pai, esti o comoara !!! cheers ... sigur Milan are nevoie de un textier ...ce-ar fi sa-i trimiti cateva propuneri pentru viitoarele lui hit-uri, poate ii gasim si un compozitor ... Laughing

hai, deschide un topic si publica aici cateva , te rugam .... flower
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Cadou   Fri Oct 01, 2010 1:11 am

VIOLETANDREI wrote:
wow, andreea !...caiete intregi de versuri ... pai, esti o comoara !!! cheers ... sigur Milan are nevoie de un textier ...ce-ar fi sa-i trimiti cateva propuneri pentru viitoarele lui hit-uri, poate ii gasim si un compozitor ... Laughing

hai, deschide un topic si publica aici cateva , te rugam .... flower

mda....ce nas da eu sa fiu cea care ii scrie hit-urile lui milan....
cat despre versuri...am sa caut caietele ....oricum majoritatea sunt poezii....mai putin cantece pt ca am inceput sa scriu cam de prin cls a 3-4....si de atunci sau tot adunat....acum scriu mai mult in vacante sau cand imi vine inspiratia pe moment....dar pt milan pot scrie si in secunda asta Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Cadou   

Back to top Go down

Cadou
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next