Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AuthorMessage
CiNdErElLa

Data de inscriere : 2010-08-06
Varsta : 26
Localizare : Romania

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 5:59 am

VIOLETANDREI wrote:
Pai, ce ar putea sa spuna ? ...ea are responsabilitatea unui canal oficial...eu o inteleg foarte bine si chiar daca nu stiu sarba si tot ce s-a scris, eu vad doar O IMBRATISARE ADEVARATA ...si eu sunt gelos din fire scratch ...cine n-ar fi la cum arata Rada? ...o respect pe Maja si voi accepta raspunsul ei ca atare dar ma gandesc la ce o fi in inima lui Milan acum dupa ce vede cu ochii lui ...

ai spus "gelos"Very Happy???scuze daca a fost doar o greseala de scriere
ce am trimis mai sus a fost pe privat...ca mesaj privat i-am trimis cand am intrebat-o....si nu maja mi-a spus....cine se ocupa de radamofficial ...sau tot maja e ???? te pwp vio
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 25

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:03 am

Nu, nu cred ca e tot Maja...E alta fata

"Cris, am vazut ca i-ai trimis mesaj Dankai" <- Danka cumva? Very Happy Sau Danka cine e?

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
Andreea4milan

Data de inscriere : 2010-08-30
Varsta : 22

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:08 am

CiNdErElLa wrote:
Andreea4milan wrote:
am intrebato pe melek pe youtube( pt ca mia trim mesaj sami arate articolul) ce zicea milan cand lau sunat si zicea "voi trebuie sa construiti mereu povesti"....partea cu construitul no intelegeam dar mam prins acum....mia mai zis ca maja ia trim un mesaj in care spune ca ziaristii mint......deci....

mi-a raspuns si radamofficial sa-mi zica pe scurt
"I will try to briefly explain. A few days ago Rada was sang Serbian tennis players. Lepa Brena asked her to come to the club because the players wanted to sing it. After the party, Novak saw off her, and welcomed the embrace. Newspapers exaggerate everything.

I hope that you understand me, I know that me English is not very well..."

deci ...a fost o imbratisare de salut Very Happy

deci ca sa inteleg....au chermato pe rada sa cante la cv petrecere dea jucatorilor si la iesire novak a vazuto si a salutato ?....pai sa speram ca a fost asa...doar o imbratisare de salut....atata timp cat si maja zice ca e o minciuna si a zis si radamofical acelasi lucru....totusi ele ar trb sa stie ....dak sunt in legatura cu cei doi....eu asa am inteles ca maja vb cu Milan.
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:13 am

VIOLETANDREI wrote:
Pai, ce ar putea sa spuna ? ...ea are responsabilitatea unui canal oficial...eu o inteleg foarte bine si chiar daca nu stiu sarba si tot ce s-a scris, eu vad doar O IMBRATISARE ADEVARATA ...si eu sunt gelos din fire scratch ...cine n-ar fi la cum arata Rada? ...o respect pe Maja si voi accepta raspunsul ei ca atare dar ma gandesc la ce o fi in inima lui Milan acum dupa ce vede cu ochii lui ...

ai si u drepatate intro oarecare masura....doar nu era sa spuna ca ceea ce sa scris e adevarat ....deocamdata doar prin maja si cea care se ocupa de radamoficial ne putem apropia si noi un pic mai mult de adevar....deocamdata sunt singurele care ne pot da cv informatii.......si oricum chiar daca as vrea sa nu fie asa....ai dreptate...pare mai mult decat o imbratisare de salut dar mai bn sa fim optimisti...poate asa e genul sarbilor cadn se intalnesc dupa multa vreme
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:15 am

oricum...pana la urma a fost doar o imbratisare.....
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:21 am

Mi-a raspuns si mie Maja pe privat...o draguta , ce sa spun , m-a linistit ca e totul OK si ca ziarele exagereaza... Eram datoare cu raspunsul asta pentru voi ... (ramane sa vedem in timp care e adevarul ... deocamdata trebuie sa fim optimiste si unite la greu ...)
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:25 am

Andreea4milan wrote:
VIOLETANDREI wrote:

ai si u drepatate intro oarecare masura....doar nu era sa spuna ca ceea ce sa scris e adevarat ....deocamdata doar prin maja si cea care se ocupa de radamoficial ne putem apropia si noi un pic mai mult de adevar....deocamdata sunt singurele care ne pot da cv informatii.......si oricum chiar daca as vrea sa nu fie asa....ai dreptate...pare mai mult decat o imbratisare de salut dar mai bn sa fim optimisti...poate asa e genul sarbilor cadn se intalnesc dupa multa vreme

stiu ca nu ai spus ironic asta,dar m-a amuzat "poate asa e genul sarbilor cand se intalnesc dupa multa vreme" Smile)) si te pup pentru asta...un zambet nu strica..... app andreea,u esti pe youtube cu nottie13?
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:26 am

VIOLETANDREI wrote:
Mi-a raspuns si mie Maja pe privat...o draguta , ce sa spun , m-a linistit ca e totul OK si ca ziarele exagereaza... Eram datoare cu raspunsul asta pentru voi ... (ramane sa vedem in timp care e adevarul ... deocamdata trebuie sa fim optimiste si unite la greu ...)

exact....ca cei trei muschetari venind vorba...doar ca noi suntem mai multe si scopul nostru e mai important....hihi
Adevarul il vom afla in timp....ai dreptate
Oricum trebuie sa fim increzatoare in krasivele noastre din serbia,nu?
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:28 am

CiNdErElLa wrote:
Andreea4milan wrote:
VIOLETANDREI wrote:

stiu ca nu ai spus ironic asta,dar m-a amuzat "poate asa e genul sarbilor cand se intalnesc dupa multa vreme" Smile)) si te pup pentru asta...un zambet nu strica..... app andreea,u esti pe youtube cu nottie13?

ahammm.....nu are numele meu pt ca e de mai demult si nu prea il foloseam numai ca sa las comm dar de cand cu milan am inceput sal folosesc:))
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

Data de inscriere : 2010-08-09

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:30 am

Doamne! Ma rog doar sa fi mintit ziaristi si sa nu fi facut Rada asta...Si oricum dak e adevarat sper ca Milan sa nu o ierte si sa poata sa treaca repede peste asta, pentru ca oricum va suferi daca o iubeste si eu cred ca da...
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:34 am

Laurita2010 wrote:
Doamne! Ma rog doar sa fi mintit ziaristi si sa nu fi facut Rada asta...Si oricum dak e adevarat sper ca Milan sa nu o ierte si sa poata sa treaca repede peste asta, pentru ca oricum va suferi daca o iubeste si eu cred ca da...

wai fetelor....parca citim una din mintea alteia...nu degeaba ne place acelasi blond cu cea mai super voce si cel mai dragut ever!!!
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:35 am

gata fetele mele ......eu zic ca s-a cam lamurit situatia si ca nu avem de ce sa ne facem griji Very Happy....:****
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:39 am

CiNdErElLa wrote:
gata fetele mele ......eu zic ca s-a cam lamurit situatia si ca nu avem de ce sa ne facem griji Very Happy....:****

da ...deocamdata stim tot ce se poate sti la momentul respectiv....gata...toata lumea la culcare Smile)
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:40 am

wow...ce mult am vb pe subiectul asta.....
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:40 am

Andreea4milan wrote:
CiNdErElLa wrote:

da ...deocamdata stim tot ce se poate sti la momentul respectiv....gata...toata lumea la culcare Smile)

hihi nu chiar la culcare.....eu o sa ies ca o sa intre fratiorul meu ....eu o sa ma duc la TV ..... v-am pupat pe toate dulce dulce ....mai vorbim maine
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:41 am

Andreea4milan wrote:

la asta ma uitam si eu ...Smile))) pe bune Smile)))....
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:42 am

va pup si eu ... o seara buna, bafta maine !
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:46 am

VIOLETANDREI wrote:
va pup si eu ... o seara buna, bafta maine !

ms vio.....si noi te pupam....daca sa cam lamurit probleme merg si eu putin la tv si sami preg ghiozdanul pt maine...deci nb fetelor...o sa fiu atenta la ce mai scrieti.... dak mai scrieti
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:50 am

CiNdErElLa wrote:
Andreea4milan wrote:

la asta ma uitam si eu ...Smile))) pe bune Smile)))....
Da...si eu ma uitam cat ati putut vorbi pe subiectul asta intr-o singura zi...cand am venit si eu in casa, am intrat pe forum si cand am vazut cat ati scris... am zis ca nu am mai intrat de cel putin o saptamana pe forum...
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 6:52 am

Noapte buna si voua si sa visati frumos, cu Milan bineinteles...si v-am pupat si eu dulce, dulce, dulce!
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 25

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 7:15 am

Si eu ies, noapte buna, fetelor :*:* Va pup Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 7:01 pm

Buna dimineata !...revista presei din 29 sept :

- http://www.smedia.rs/zabava/detalji.php?id=2165
- http://www.svet.rs/clanak/%C5%BEika-jak%C5%A1i%C4%87-milan-je-odbio-jo%C5%A1-17-nastupa-koje-smo-mu-ponudili
- http://pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/134840/%C5%BDika+Jak%C5%A1i%C4%87%3A+Milan+je+odbio+jo%C5%A1+17+nastupa%21.html

Bineinteles toti pe el, ma intreb daca Milan se sfatuie cu avocatii lui cand ia decizii ...
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 8:13 pm

Buna dimineata vio! e trist ce se intampla....dar eu cred ca Milan stie ce face si ce e mai bine pentru el.....noi suntem alaturi de el si speram ca totul sa iasa asa cum si-a dorit
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Wed Sep 29, 2010 4:48 am

mda....asta nu e chiar foarte bine.....cand o sal vedem pe Milan cantand din nou?.....dar totusi cred stie el ce face dat fiind ca a refuzat 17 concerte.....wai....dc nul lasa aia odata sa plece....Milan TREBUIE sa cante in fata publicului din nou.....si oare cand va scoate noul album??....am auzit ca vor fi si melodii in engleza dar cu toate probl astea nu stiu cadn va aparea.......wai ca nu mai am rabdare
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Wed Sep 29, 2010 4:54 am

Andreea4milan wrote:
mda....asta nu e chiar foarte bine.....cand o sal vedem pe Milan cantand din nou?.....dar totusi cred stie el ce face dat fiind ca a refuzat 17 concerte.....wai....dc nul lasa aia odata sa plece....Milan TREBUIE sa cante in fata publicului din nou.....si oare cand va scoate noul album??....am auzit ca vor fi si melodii in engleza dar cu toate probl astea nu stiu cadn va aparea.......wai ca nu mai am rabdare

nu esti singura.... crede-ma
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   

Back to top Go down

PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 15Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia