Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AuthorMessage
Andreea4milan

Data de inscriere : 2010-08-30
Varsta : 22

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 14, 2010 3:26 am

Admin wrote:
MILANSOLO WAITING FOR... about 11 hours ago via Twitter for iPad (deci Milan a primit un IPad Very Happy )
Asa arata unul: http://www.onestopwebmasters.com/wp-content/uploads/2010/02/ipad-design.png
http://img706.imageshack.us/img706/5871/v165654p0.jpg
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

tareeee
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

Data de inscriere : 2010-08-09
Localizare : Romania

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 14, 2010 5:08 am

Chiar foarte tare... Cred ca a fost incantat sa primeasca asa un cadou (cine n-ar fi?) Very Happy
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 14, 2010 7:02 am

Mesaj optimist pe Twitter de la Milan: " TIME TO VISIT ATELJE TRAG WHO PRODUCED FACE,SOLO,NEPRISTOJNA PONUDA...LET'S MAKE SOME REAL MUSIC... "
( via Twitter for iPad Smile )
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: 18 sept 2010   Sat Sep 18, 2010 12:25 am

Un nou articol pe net : Sasa Popovic recunoaste ca e dictator !... ce sa zic despre asta ? ...isi permite sa fie dictator la pozitia pe care o are in Grand ... poor Milan, situatia lui este inca incerta dupa cum spune chiar acest SASA Popovic...cititi aici interviul : http://www.vesti-online.com/Scena/Estrada/82763/Sasa-Popovic-Nisam-diktator (eu am pus pagina in google traducere) e o traducere aproximativa , dar oricum se vede ca nu e de bine pentru Milan ... uf !

Sper din tot sufletul ca Milan sa aiba sfatuitori buni si bani suficienti pentru avocati ... nu stim nimic de proces , cum decurg lucrurile acolo ... probabil ca destul de greu ( ca si pe la noi) ... sper sa-l tina puterile si sa nu-l afecteze emotional atat de mult ...

Sa ne rugam pentru Milan !
Back to top Go down
View user profile
Dana

Data de inscriere : 2010-09-03
Localizare : Romania,Ploiesti

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Sat Sep 18, 2010 6:32 am

Sunt sigura ca va iesi cu bine din aceasta situatie! I love you
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 25

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Sat Sep 18, 2010 6:39 am

Nisam diktator inseamna nu sunt dictator. Sunt dictator ar fi fost Ja sam diktator.
Multumim mult pentru linkuri, Violeta, cum gasesti asa repede articolele? Vad ca este din data de azi. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Mon Sep 20, 2010 1:17 am

DreamyDanaa wrote:
Sunt sigura ca va iesi cu bine din aceasta situatie! I love you
Si eu cred la fel...Trebuie sa iasa cu bine din aceasta sitoatie pentru a putea fi din nou cu zambetul pe buze.
Sa speram si sa ne rugam sa se intample asa...
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Mon Sep 20, 2010 2:13 am

haide milan......noi credem in tine...ai trecut si peste situatii mai dificile deci....TOTUL VA FI BINE!!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Mon Sep 20, 2010 2:15 am

asa e: totul se va termina cu bine... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Mon Sep 20, 2010 8:51 am

Sunt sigura ca Dumnezeu nu doarme!
Azi am citit prin ziarele on line atat cat am reusit sa inteleg, ca cei de la GRAND si respectiv Sasa Popovic-tartorul principal, sunt implicati intr-un scandal cu votul prin SMS-uri la noua editie Grand...asa ca eu chiar ma bucur de raul altuia !...na , sa mai moara si capra lui, ca prea e cel mai tare si atotputernic....
Stiu, stiu, o sa spuneti ca sunt rea, dar pur si sigur m-a uns la suflet !... cred ca si Milan a zambit putin cand a citit ziarele ... daca cititi articolul o sa spuneti ca nu e direct implicat Grand si ca a dat vina pe cei cu Telefonia mobila iar ei o sa dea banii oamenilor inapoi, asa este dar rusinea asupra Grand-ului ramane !!! lol! ...scandalul e inceput si asta ne pica fooooarteee bine dupa ce i-au facut lui Milan !!! geek

Last edited by VIOLETANDREI on Mon Sep 20, 2010 9:14 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Mon Sep 20, 2010 8:55 am

...si ca sa vada ca-i monitorizam foarte atent am sa pun link-uri aici :
http://www.naslovi.net/search.php?q= sasa popovic ,
http://pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/133762/Sa%C5%A1a+Popovi%C4%87%3A+Izvinjavamo+se+glasa%C4%8Dima+%E2%80%9ETelenora%22%21.html ,
http://www.alo.rs/ljudi/31146/Popovic_vraca_pare_glasacima ,
http://www.kurir-info.rs/stars/sasa-popovic-grand-nije-kriv-za-greske-provajdera-50836.php ....

Doamne, cat mi-as dori sa avem printre noi colegi de forum sarbi care sa ne poata traduce cat mai fidel unele articole sau macar sa ne faca un mic rezumat ...
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 21, 2010 9:04 am

Da ar fi foarte fain... poate reusesc sa o conving pe colega mea sa ne traduca, dar nu promit nimic. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Wed Sep 22, 2010 12:20 am

ne-am multumi si cu un rezumat !... spune-i ca o pupam de cate 1000 de ori pentru fiecare traducere... flower
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Wed Sep 22, 2010 12:42 am

VIOLETANDREI wrote:
ne-am multumi si cu un rezumat !... spune-i ca o pupam de cate 1000 de ori pentru fiecare traducere... flower
O sa-i spun, dar azi inainte de a incepe ora m-am cam certat cu ea pentru ca am avut proasta inspiratie de a-mi apara colega de banca si na...
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Wed Sep 22, 2010 2:04 am

atunci, asta e!...sa speram ca o sa gasim totusi pe altcineva ... bounce
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Wed Sep 22, 2010 4:35 am

wai...greu e cu sarba asta...da na...Milan merita orice Very Happy ...cum spunea si o colega de a mea....daca nu avem in romania dupa cine ne tine trecem granita chiar daca o sa fie putin mai dificil (asta-i felu ei de a aprecia artistii din alte tari din europa)....si eu cred ca are mare dreptate...desi avem si noi unele exceptii in romania
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Wed Sep 22, 2010 11:20 pm

azi nu a avun nimic cu mine in prima pauza si pe urma i s-a facut rau....si ei si unui coleg si au plecat acasa....dar o s-o conving eu pana la urma... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Sep 23, 2010 12:23 am

.....eu zic ca ar trb sa scriem o carte....cv de genul "cei trei muschetari"....doar ca titlul sa fie "muschetarii lui Milan" sau ma rog am gasi noi ceva....avem toate personajele...regele (MILAN bineinteles)...muschetarii (noi)....cardinalul ( ala de la grand....cu care ne batem noi pt rege)....Milady( ar putea fi Rada da ne mai gandim....)..avem de toate.....ar fi un succes total lol! siiiii....cred ca ar putea fi cadoul perfect pt la anul Very Happy ...un roman despre Milan si fanii lui... Laughing Laughing putin aiurea dar nu imposibil de realizat....

ooo...uitasem..d'Artangnan ar fi cu siguranta elena....fiindca pana la urma ea a unit "muschetarii" din Romania pe acest forum deci ar trebui sa aiba acest rol in povestea noastra,nu?

Last edited by Andreea4milan on Thu Sep 23, 2010 6:04 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Sep 23, 2010 12:59 am

wow, super !... si la sfarsit ii faceti prezentarea printr-un scurt videoclip... Very Happy ...la asta am vazut ca sunteti campione...
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Sep 23, 2010 1:01 am

ooooo da.......nici nu stiu cum mia venit ideea Laughing ...ma uitam pe forum si mia venit in minte cei trei muschetari....si dupa ce am terminat de scris pe forum mam gandit....asta chiar ar putea fi un cadou pt milan....e ceva nou...si cu prezentarea ar iesi chiar foarte bine
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Sep 23, 2010 1:59 am

Nu incetezi sa ma uimesti, Andreea! De unde iti vin ideile astea fenomenale? Asta chiar e ceva super, care sunt sigura ca i-ar placea si lui Milan, dar ar trebui ori sa-l invatam pe el romana, ori sa scriem cartea in engleza...pentru ca nu stim chiar atata sarba incat sa facem o carte...nu credeti?
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Sep 23, 2010 3:44 am

Laurita2010 wrote:
Nu incetezi sa ma uimesti, Andreea! De unde iti vin ideile astea fenomenale? Asta chiar e ceva super, care sunt sigura ca i-ar placea si lui Milan, dar ar trebui ori sa-l invatam pe el romana, ori sa scriem cartea in engleza...pentru ca nu stim chiar atata sarba incat sa facem o carte...nu credeti?

mda.....eu mam gandit ca dupa ce e gata sa mergem la un traducator pt ca nu cred ca o sa iasa perfect din punct de vedere gramatical chiar daca va fi in engleza...dar poate gasim pe cineva care sa traduca in sarba...in engleza va fi mai usor sa gasim un traducator....si de unde imi vin ideile??....chiar nu stiu...mi-a venit in mod spontan in timp ce ma uitam pe forum....chiar la inceput ma gandeam doar la carte....apoi mam gandit putin si am asociat persoanele cu niste personaje Very Happy
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 12:20 am

Mi se rupe sufletul ca ar putea vedea Milan asta : http://www.kurir-info.rs/stars/nole-uhvacen-s-radom-manojlovic-51960.php ... trebuie sa-i fim alaturi , sa-l incurajam , viata e cruda si urata uneori si daca mai ai si paparatzi pe urma ta, e groasa rau !... dupa toate prin cate trece in perioada asta o deceptie in dragoste e tot ce-i lipseste ... uf!
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 12:54 am

VIOLETANDREI wrote:
Mi se rupe sufletul ca ar putea vedea Milan asta : http://www.kurir-info.rs/stars/nole-uhvacen-s-radom-manojlovic-51960.php ... trebuie sa-i fim alaturi , sa-l incurajam , viata e cruda si urata uneori si daca mai ai si paparatzi pe urma ta, e groasa rau !... dupa toate prin cate trece in perioada asta o deceptie in dragoste e tot ce-i lipseste ... uf!

wai....o omor.....cum sa faca asa ceva....incerc sa traduc ce scrie dar poza aia.....?!?!?!?!...mai are rost sa ma chinui sa inteleg?
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Sep 28, 2010 1:34 am

Andreea4milan wrote:
VIOLETANDREI wrote:

wai....o omor.....cum sa faca asa ceva....incerc sa traduc ce scrie dar poza aia.....?!?!?!?!...mai are rost sa ma chinui sa inteleg?
te ajut si eu sa o omori, daca e adevarat....cred ca ai inteles destul din poza....dar totusi de ce sa faca asta? nu se presupune ca sunt indragostiti?
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   

Back to top Go down

PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 15Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia