Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
AuthorMessage
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 4:50 am

mesaj de pe forumul fetelor din Serbia : We will know everything today at 8 PM on TV PINK !
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 4:51 am

In Belgrad este ora 5:51 PM (GMT +1:00)
Data:Marti 05 October 2010
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 25
Localizare : Romania

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 7:29 am

Am inteles ca pe Pink TV vor da. Am putea sa ne uitam online, acum e 20.30 la ei.
http://www.livetvcenter.com/rtv_pink_811.asp Sper sa fie asta postul tv.

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 8:53 am

Eu am gasit site-ul de la TV pink: http://www.rtvpink.com/ sa speram ca vom gasi , la nevoie , informatii ...

Eli, la tine merge link-ul care l-ai afisat , ca eu ascult muzica de ceva vreme acolo ... am sa ma pun la punct cu programul de la sarbi,....OMG!...am luat-o razna!... cred ca trebuie sa ma potolesc!... OMG!... ce ne-ai facut,Milane? !!!
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 9:06 am

Am adus o traducere a la google translate despre regulile jocului din FERMA extras de pe site-ul televiziunii..."Ferma este un reality show în care oamenii trăiesc la ferma. Proprietatea este un vechi de modă, spune ca acum 100 de ani. Nu de energie electrică, apă prelevate din fântâni, nu dispozitive electronice, ţigările sunt urla, dormind pe paturi de lemn, cu lenjerie de comenzi rapide fân, poloneză toaletă, nu baie şi duş ... înseamnă la fel ca acum 100 de ani. La ferma va primi 14 oameni celebri şi ei vor trăi şi lucra acolo si le vom urma 24 de ore pe zi. Locul este complet izolată şi nu există oameni în casă va fi celebrităţi blizini.Takmičari de caractere diferite. În fiecare săptămână, alegeţi un alt şef de fermă, care le va gestiona, apoi cei doi funcţionari, dintre care unul va merge la un duel de lovind-o fermă. Desigur, în fiecare săptămână va scădea cu un participant. Cu excepţia faptului că formatul este interesant în sine şi perfect pentru publicul sârb, acest format aduce în minte viaţa reală sârb, ţăranii sârbi şi toate valorile noastre nationale. În plus faţă de relaţia de participanţi vom arăta telespectatorilor şi aspectul de proprietate sârb o dată, vamale sârbă, să-i înveţe multe lucruri despre ceea ce sunt bunicii noştri lucrate. De asemenea, vom vedea dacă participanţii sunt de învăţare, noi încurajăm, să ajute şi să tragă din ele caracteristici frumos şi să nu se umilească şi hărţui. Condiţiile de viaţă au fost dificile, dar ele ar avea nevoie de timp să te obişnuieşti cu el şi viaţa ta cu ajutorul nostru a promova brand. Ferma este un format naţională!"...
...totul e fain pana vezi imagini din emisiune ! ...

Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 10:06 am

Primii doi anuntati , au intrat deja la ora asta ...am gasit pe un canal YT ..pe la sec 18 se aude parca si numele lui Milan...ce-o fi spunand , d-zeu stie..
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 5:47 pm

yesss!...am primit mesaj de la fetele de pe YT ....nu a intrat in FERMAaaaaa!!! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 5:49 pm

Sa aveti o zi buna!!! flower
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 7:50 pm

Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 9:54 pm

Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Wed Oct 06, 2010 6:52 am

Am vazut si opinia Majei, precum ca pana la urma va intra in Ferma ... asa ca ramane sa vedem ce va fi ... tongue
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

Data de inscriere : 2010-08-09

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Wed Oct 06, 2010 11:20 pm

VIOLETANDREI wrote:
Am vazut si opinia Majei, precum ca pana la urma va intra in Ferma ... asa ca ramane sa vedem ce va fi ... tongue

eu nu stiu daca sa ma bucur sau nu, daca va intra...
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Oct 07, 2010 2:06 am

Pai Laurita, noi Krasivele vom savura fiecare secunda pe care o vor posta pe net, iti dai seama ca deja visez frumos...
este un copil incapatanat, ambitios si daca asa vede el rezolvarea acum, nu avem ce face decat sa-i fim alaturi si sa-l sustinem ... I love you
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Oct 07, 2010 2:10 am

...acum ultimile stiri de pe net: http://www.svet.rs/clanak/rada-manojlovi%C4%87-nikada-ne-bih-prevarila-milana ...ea se jura!...sper sa fie adevarat...vrem sa avem incredere deplina!
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Oct 07, 2010 7:44 am

VIOLETANDREI wrote:
Pai Laurita, noi Krasivele vom savura fiecare secunda pe care o vor posta pe net, iti dai seama ca deja visez frumos...
este un copil incapatanat, ambitios si daca asa vede el rezolvarea acum, nu avem ce face decat sa-i fim alaturi si sa-l sustinem ... I love you

da ai dreptate...oricum il vom sustine in orice va face....
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Oct 07, 2010 7:45 am

VIOLETANDREI wrote:
...acum ultimile stiri de pe net: http://www.svet.rs/clanak/rada-manojlovi%C4%87-nikada-ne-bih-prevarila-milana ...ea se jura!...sper sa fie adevarat...vrem sa avem incredere deplina!

pai sa speram...ce altceva sa facem?
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Oct 07, 2010 7:04 pm

Noutati : http://twitter.com/MILANSOLO ... ce fericite trebuie sa fie Krasivele Poloneze... i-am scris ca vrem si nooooi!!! ... poate ne viziteaza!!! ... Laughing
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Fri Oct 08, 2010 11:52 am

http://pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/136166/Peja+muva+Katarinu.html .... ''Milan u utorak na „Farmi"!
Milan Stanković u utorak će ući na „Farmu"! Popularni pevač trebalo je da na imanje u Lisoviću ušeta prošlog utorka sa Vendi i Čedom, ali su producenti odlučili da njegov ulazak odlože za nedelju dana"

OMG!
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 25

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Sat Oct 09, 2010 12:51 am

Deci va participa pana la urma Sad Sa speram ca va castiga, pentru ca apoi sa poata pleca de la Grand, nu, fetelor?

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Sat Oct 09, 2010 1:09 am

eu nu cred ca va putea pleca asa de usor , cei de la Grand anuntau o suma de 1 200 000 euro despagubiri de la Milan , iar premiul de la Farma e doar 100 000 , asta in cazul in care castiga ...acum am vazut si la ei ce porcarie e cu voturile , vezi scandalul de la Grand ... Nu stiu daca l-ar ajuta prea mult , decat doar daca ne gandim ca-si va spori popularitatea si cand va publica un album sa aiba vanzari atat de mari incat sa-si poata plati pretentiile ridicate de nemernicul de Sasa...lucrurile nu sunt simple si nu stiu daca are cine sa-l ajute .....

Noi,nu putem decat sa ne bucuram de fiecare clipa postata pe net , daca va intra de marti in Ferma... Laughing
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Sat Oct 09, 2010 1:17 am

VIOLETANDREI wrote:
eu nu cred ca va putea pleca asa de usor , cei de la Grand anuntau o suma de 1 200 000 euro despagubiri de la Milan , iar premiul de la Farma e doar 100 000 , asta in cazul in care castiga ...acum am vazut si la ei ce porcarie e cu voturile , vezi scandalul de la Grand ... Nu stiu daca l-ar ajuta prea mult , decat doar daca ne gandim ca-si va spori popularitatea si cand va publica un album sa aiba vanzari atat de mari incat sa-si poata plati pretentiile ridicate de nemernicul de Sasa...lucrurile nu sunt simple si nu stiu daca are cine sa-l ajute .....

Noi,nu putem decat sa ne bucuram de fiecare clipa postata pe net , daca va intra de marti in Ferma... Laughing

dar am inteles ca e o emisiune in genul "Servi-ti va rog", nu?
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Sat Oct 09, 2010 1:25 am

...scriam cu o pagina in urma " Am adus o traducere a la google translate despre regulile jocului din FERMA extras de pe site-ul televiziunii..."Ferma este un reality show în care oamenii trăiesc la ferma. Proprietatea este un vechi de modă, spune ca acum 100 de ani. Nu de energie electrică, apă prelevate din fântâni, nu dispozitive electronice, ţigările sunt urla, dormind pe paturi de lemn, cu lenjerie de comenzi rapide fân, poloneză toaletă, nu baie şi duş ... înseamnă la fel ca acum 100 de ani. La ferma va primi 14 oameni celebri şi ei vor trăi şi lucra acolo si le vom urma 24 de ore pe zi. Locul este complet izolată şi nu există oameni în casă va fi celebrităţi blizini.Takmičari de caractere diferite. În fiecare săptămână, alegeţi un alt şef de fermă, care le va gestiona, apoi cei doi funcţionari, dintre care unul va merge la un duel de lovind-o fermă. Desigur, în fiecare săptămână va scădea cu un participant. Cu excepţia faptului că formatul este interesant în sine şi perfect pentru publicul sârb, acest format aduce în minte viaţa reală sârb, ţăranii sârbi şi toate valorile noastre nationale. În plus faţă de relaţia de participanţi vom arăta telespectatorilor şi aspectul de proprietate sârb o dată, vamale sârbă, să-i înveţe multe lucruri despre ceea ce sunt bunicii noştri lucrate. De asemenea, vom vedea dacă participanţii sunt de învăţare, noi încurajăm, să ajute şi să tragă din ele caracteristici frumos şi să nu se umilească şi hărţui. Condiţiile de viaţă au fost dificile, dar ele ar avea nevoie de timp să te obişnuieşti cu el şi viaţa ta cu ajutorul nostru a promova brand. Ferma este un format naţională!"...
...totul e fain pana vezi imagini din emisiune ! ...
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Sat Oct 09, 2010 7:58 pm

Rada , spune ca MILAN are febra si nu a putut sa o insoteasca : http://www.story.rs/video/11266-rada-manojlovic-story-uvek-ima-originalne-ideje.html Sa speram ca doar ii scuza absenta si ca nu este si acum bolnav... Embarassed
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

Data de inscriere : 2010-08-06
Varsta : 26

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Sun Oct 10, 2010 12:00 am

Admin wrote:
A mai aparut astazi un articol despre Milan. Sad Sad Nu stiu cum isi permit sa rada de miscarile si de vocea lui. Shocked
http://www.svet.rs/clanak/sa%C5%A1a-kapor-ismevao-milana-stankovi%C4%87

noi impreuna cu rada nu putem rade la asta .... si se vede ca-l iubeste.....daca gasiti filmarea va rog sa-mi spuneti si mie
Back to top Go down
View user profile
CiNdErElLa

Data de inscriere : 2010-08-06
Varsta : 26

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Sun Oct 10, 2010 12:31 am

Laurita2010 wrote:
VIOLETANDREI wrote:

pai sa speram...ce altceva sa facem?
eu o cred...sincer acuma....cine nu l-ar iubi pe Milan? ....si cine l-ar putea insela daca l-ar avea doar pentru ea?....
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   

Back to top Go down

PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 15Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia