Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
AuthorMessage
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Sep 30, 2010 6:15 am

Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Sep 30, 2010 6:51 am

Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 25
Localizare : Romania

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Sep 30, 2010 7:52 am

VIOLETANDREI wrote:
Wowww, sa vedeti ce-am gasit: http://tracara.com/posle-milana-stankovica-turci-pevaju-o-facebook-u/

wow, multumim mult, Violeta!! Wink
E draguta melodia, dar nu se compara cu Fejs Very Happy
I love you I love you I love you

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Sep 30, 2010 8:11 am

...nici pe departe , dar ma bucur pentru MILAN ! ... bounce Poate se amuza si el putin daca o vede ...
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Sep 30, 2010 8:56 pm

...http://www.naslovi.net/search.php?q=milan stankovic , http://www.kurir-info.rs/stars/sasa-kapor-ismevao-milana-stankovica-52474.php ....daca a facut-o din amuzament si pentru spectacol cred ca e ok si nu e nimeni suparat ...dar daca a facut-o doar ca sa-i placa nesuferitului de sasa popovic , sa nu uite acest domn ca s-ar putea sa aiba si el un contract la fel ca a lui Milan si sa rada degeaba ... uf!...
...sper sa vedem si noi pe YT emisiunea...poate fetele reusesc sa o gaseasca si sa o posteze , sunt curioasa ...mi-a fost mila da Rada si de Milan mi se rupe sufletul... foarte urat ca de fata cu Rada au putut face asa ceva , urat!! No
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Thu Sep 30, 2010 9:29 pm

Pentru noi conteaza doar asta : http://twitter.com/MILANSOLO Embarassed
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

Data de inscriere : 2010-08-30
Varsta : 22

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Fri Oct 01, 2010 1:14 am

stiti cumva daca milan are permis de conducere?...mai in toate videourile el e in dreapta si conduc altii Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Fri Oct 01, 2010 2:00 am

Andreea4milan wrote:
stiti cumva daca milan are permis de conducere?...mai in toate videourile el e in dreapta si conduc altii Very Happy
Nu, el nu are, insa are Rada

Back to top Go down
Laurita2010

Data de inscriere : 2010-08-09

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Fri Oct 01, 2010 5:56 am

Admin wrote:
Andreea4milan wrote:
oare de ce nu si-a facut si el....soramea abea asteapta sa faca 18 ani si sa-si ia carnetul...si varumiu deja da pentru el si a facut 18 ani acum 2 luni...
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Fri Oct 01, 2010 6:57 am

Laurita2010 wrote:
Admin wrote:
Andreea4milan wrote:
oare de ce nu si-a facut si el....soramea abea asteapta sa faca 18 ani si sa-si ia carnetul...si varumiu deja da pentru el si a facut 18 ani acum 2 luni...

Nu stiu sigur, am auzit ca nu ar fi avut timp. Basketball

Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Fri Oct 01, 2010 6:58 am

A mai aparut astazi un articol despre Milan. Sad Sad Nu stiu cum isi permit sa rada de miscarile si de vocea lui. Shocked
http://www.svet.rs/clanak/sa%C5%A1a-kapor-ismevao-milana-stankovi%C4%87

Back to top Go down
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Fri Oct 01, 2010 7:28 am

ce oameni....o admir pe Rada pt ca ea nu a "murit de ras" cum au facut ceilalti...(se vede ca ea chiar tine la Milan )...si se mai cred persoae importante si "respectabile".....si sa arunci cu rosii in ei ar fi un omagiu pt niste depravati ca aia...pana unde poate ajunge invidia uneori,nu?...uitativa numai la cum e imbracat ala ...nu e nici mic copil pe langa stilul lui Milan...dak el na fost in stare de cv original sa stea linistit in banca lui....macar de milan a auzit toata europa...cn stie cat de "faimos" e si in serbia tipul ala
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Fri Oct 01, 2010 7:35 am

Andreea4milan wrote:
ce oameni....o admir pe Rada pt ca ea nu a "murit de ras" cum au facut ceilalti...(se vede ca ea chiar tine la Milan )...si se mai cred persoae importante si "respectabile".....si sa arunci cu rosii in ei ar fi un omagiu pt niste depravati ca aia...pana unde poate ajunge invidia uneori,nu?...uitativa numai la cum e imbracat ala ...nu e nici mic copil pe langa stilul lui Milan...dak el na fost in stare de cv original sa stea linistit in banca lui....macar de milan a auzit toata europa...cn stie cat de "faimos" e si in serbia tipul ala

total de acord cu tine, Andreea...
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Fri Oct 01, 2010 10:37 am

Andreea4milan wrote:

am incercat sa inteleg ce e cu emisiunea asta...am vazut pe YT ca e o emisiune unde se imita personaje....in alte conditii, probabil ca ne-am fi amuzat cumva dar in situatia in care se afla Milan , n-are nici un haz...sa vedem daca va posta cineva filmarea ...vom vedea cat de marionete manevrate de Sasa Popovic pot fi astia....cat de urat sa-si ridiculizeze un coleg aflat in impas, mai bine s-ar alatura in lupta cu Mafiotii... si rasul lor se poate transforma in plans daca au contracte semnate ...

Eu ma gandesc la faptul ca Milan chiar ar putea folosi emisiunea in instanta in favoarea sa , doar toate astea s-au petrecut cu acordul lui Sasa Popovic, deci, tot raul spre bine...
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Fri Oct 01, 2010 8:08 pm

da...ar putea face asta si inca o multime de alte motive......eu vreau doar ca totul sa se tremine cat mai repede si sal vedem pe milan cantand din nou....sa aiba concerte....sa scoata noul albumul....sa faca urmatorul pas in cariera lui....e tanar deci nu e sfarsitul lumii pt el....dar sunt sigura ca acest impas va fi eclipsat de o revenire spectaculoasa pe care milan probabil o are deja pregatita....deci sai tinem pumnii si sa fim in continuare alaturi de el cum am fost si pana acum!
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Fri Oct 01, 2010 8:10 pm

Admin wrote:
Laurita2010 wrote:
Admin wrote:
Andreea4milan wrote:

Nu stiu sigur, am auzit ca nu ar fi avut timp. Basketball

poate...mai ales ca inainte de aceasta problema a avut o cariera foarte activa...
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Sun Oct 03, 2010 6:36 pm

Buna dimineata , cu revista presei :http://www.alo.rs/ljudi/31583/Milan_Stankovic_stize_na_farmu

E posibil, din cate vad, ca Milan sa intre la un fel de Big Brother, sa vedem ce va spune Milan ca de presa suntem satui
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Sun Oct 03, 2010 9:35 pm

Acum sa vedeti de ce Milan este asa de dulce : http://www.scandal.rs/tag/milan-stankovic/ cheers
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Mon Oct 04, 2010 12:42 am

am vorbit cu colega mea si mi-a zis ca daca poate sa traduca, traduce, dar nu stie nici ea foarte bine sarba asa ca ....sa-mi spuneti doar ce vreti sa-i dau sa traduca si eu ii dau...
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Mon Oct 04, 2010 1:03 am

YES,YEEES!!! ...acum topai de bucurie ca vom avea putin ajutor!...multumim, Laurita !
Pai, nu cred ca o sa o deranjam foarte mult, eu zic doar ce este publicat prin ziare si nu ne descurcam noi foarte bine cu traducerea.... nu trebuie nici sa abuzam,daca nu este pasionata de Milan!
Deocamdata , eu ii transmit 1000 de pupici iar tie 1000000000... ca ai reusit sa vorbesti cu ea si ai convins-o... flower
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Mon Oct 04, 2010 1:15 am

poate ca reuseste si ea sa mai primeasca ceva ajutor de la tatal ei (el e sarb si stie sa vorbeasca si sa traduca mai bine ca ea, evident...) Very Happy
o sa-i transmit pupicii tai, Violeta
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 12:28 am

wai...mam uitat pe youtube la emisiunea aia....saracu' milan daca va ajunge acolo.....ala nu-i loc pt el
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 4:07 am

Da , ai draptate !... nu prea cred ca va aparea intr-o emisiune ca asta .

Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 4:08 am

...Milan e foarte grijului cu imaginea lui si nu prea cred ca se va expune atat de mult ...dar noi ii vom respecta alegerea ...
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   Tue Oct 05, 2010 4:19 am

... va mai spun ceva doar voua, in sinea mea sunt nerabdatoare sa aflu cat mai multe despre el si nu mi-ar displace sa-l vad cifulit dimineata cand se trezeste sau cine stie in cate alte ipostaze in interiorul casei si totusi ar fi bine sa ramana vise... el nu are nevoie de asta dar probabil ca se simte intr-o situatie fara scapare ... contractul asta cu Grand ii macina sufletul si probabil ca asta va fi rezolvarea unor probleme , eu am incredere in optiunea lui si o sa i-o respect indiferent cum va fi ...
...Si mai este ceva , in articolele scrise prin ziarele astea se spunea parca de posibila intrare in casa , asa ca probabil ca nu este sigur ... of,nu mai am rabdare ... si n-am aflat mare lucru azi ... ziarele nu mai comenteaza nimic, Maja nu spune mare lucru, colegi sarbi nu avem care sa na tina la curent cu noutatile , pe forumul lor am scris si nici un raspuns, probabil ca fetele sunt pe la scoala si nu au timp de scris...uf, pana maine e prea mult timp ...

Voi ce mai stiti ? .. Oare Rada il lasa sa plece de langa ea atat de mult timp ?.... rezista ?!!! ...woaaww Cool
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?   

Back to top Go down

PRESS - Ce se mai stie despre Milan...?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 15Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia