Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Sa ne prezentam

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Anca

Data de inscriere : 2010-10-14

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sat Oct 16, 2010 12:40 pm

Multumesc!
Dar de ce n-ar avea curaj? Smile Nu e in trend sau ce? Smile)
Back to top Go down
View user profile
ana_corina

Data de inscriere : 2010-10-07

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Oct 22, 2010 11:21 pm

Buna! Ma numesc Ana si sunt din Bacau,am 21 de ani. La fel ca toata lumea prima oara l-am vazut pe Milan la Eurovision,cred k are ceva aparte de a facut pe atatea fete sa-l indrageasca.Imi place foarte mult cum canta,cum arata si cum e el ca persoana vazuta la televizor(sau calculator). Ma bucur ca este si in Romania un forum al fanilor lui Milan Stankovic,eu sunt membra si pe forumul din serbia,si acolo fetele sunt dragute dar e greu sa te intelegi! va poop dulce!!
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 24
Localizare : Romania

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sat Oct 23, 2010 12:43 am

Bine ai venit, Ana!!!! Very Happy Intr-adevar, Milan are ceva special I love you Ne-a fermecat...
In septembrie a fost ziua lui si toti fanii i-am facut un video. Este postat pe forum in sectiunea Cadou sau Milan's birthday in the world! (all videos from fans). Este minunat cum un cantaret a reusit sa stranga atatea suflete la un loc, atatia fani care ii transmit cele mai calde urari si care de-abia asteapta sa-l vada pe scena.

Sper sa te simti bine cu noi, krasivele romance. Very Happy Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
Laurita2010

Data de inscriere : 2010-08-09

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sun Oct 24, 2010 7:27 am

Bine ai venit! Sper sa te simti la fel de bine ca si mine cand m-am alaturat acestui forum!
Back to top Go down
View user profile
ana_corina

Data de inscriere : 2010-10-07

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Oct 29, 2010 10:22 pm

multumesc pt urari,sunt sigura ca o sa ma simt bine printre voi,va pupacesc!!
Back to top Go down
View user profile
Athina

Data de inscriere : 2010-12-01

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Wed Dec 01, 2010 3:49 am

Hello! I'm Athina I'm 17 years old and I live in Linköping, Sweden.
Sorry if I'm writing in English, but my Romanian is not that good, I understand well but when it comes to speaking and writing it's harder for me.
My dad is from Lipcani, Moldova & my mom is from Botoșani, Romania Smile
I love languages, especially Greek, Serbian/Croatian, Romanian, Swedish, English and Spanish Smile
I'm learning Spanish in school and also I started to learn Serbian/Croatian and Greek on my own at home Smile I'm not very good yet but I'm doing my best Smile
I'm a Cypriot-freak, I love nearly everything that has to do with Cyprus Very Happy

I have a lot of fav singers & groups, but my absolute favs are Mixalis Xatzgiannis and Milan Stankovic!!! I'm obsessed with them! I love you I love you I love you I love you
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Wed Dec 01, 2010 5:54 am

Athina, welcome to our forum!! I love you I love you
I'm so glad you've registered, hope you enjoy your time here!
I'm waiting for you in others topics, too, to discuss about our lovely Milan.

( In my town, today was the first snowfall in this year santa Very Happy )

Back to top Go down
MilanIsTheBest

Varsta : 19

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Thu Dec 02, 2010 2:56 am

Athina wrote:
Hello! I'm Athina I'm 17 years old and I live in Linköping, Sweden.
Sorry if I'm writing in English, but my Romanian is not that good, I understand well but when it comes to speaking and writing it's harder for me.
My dad is from Lipcani, Moldova & my mom is from Botoșani, Romania Smile
I love languages, especially Greek, Serbian/Croatian, Romanian, Swedish, English and Spanish Smile
I'm learning Spanish in school and also I started to learn Serbian/Croatian and Greek on my own at home Smile I'm not very good yet but I'm doing my best Smile
I'm a Cypriot-freak, I love nearly everything that has to do with Cyprus Very Happy

I have a lot of fav singers & groups, but my absolute favs are Mixalis Xatzgiannis and Milan Stankovic!!! I'm obsessed with them! I love you I love you I love you I love you

Oh Hello !!! I love you
You are so cool ! I'm happy because you like our language :] . And I'm happy you like Milan too !!! I love you .
Welcome !! I love you . Have fun on this forum What a Face
sunny sunny sunny
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Thu Dec 02, 2010 9:33 am

Welcome to us, Athina ! I love you

Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Dec 03, 2010 2:06 am

Hello, Athina! Welcome to this forum flower

Last edited by Laurita2010 on Sun Dec 26, 2010 1:40 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Athina

Data de inscriere : 2010-12-01

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Wed Dec 22, 2010 3:33 am

Thanks Smile Milan is so amazing!
Here it's loads and loads of snow, and it's very cold outside Smile
I will try post more in the Milan topics too Smile
Back to top Go down
View user profile
Amarena

Data de inscriere : 2011-08-12
Varsta : 29
Localizare : Ploieşti

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Aug 12, 2011 1:32 am

Hey!
Eu sunt Bianca, am 23 de ani şi sunt din Ploieşti.
Forumul mi-a fost recomandat de un user de pe youtube care s-a semnat Violeta când mi-a răspuns la mesaj. Presupun că este VIOLETANDREI de aici Very Happy Mulţumesc de recomandare, chiar nu ştiam că cineva s-a preocupat să facă un forum dedicat lui Milan <3
Ca toată lumea, am aflat de el de la Eurovision şi de atunci pot să zic că am devenit obserdată Smile) Câteva luni bune după Eurovision nu i-am scos melodiile din playlist. Acum mă bucur foarte mult că a revenit după pauză, în forţă chiar, Perje e superbă.
Sper să am timp să mai dau pe aici ^_^ Am dat like şi la pagina de facebook, apreciez munca celei care menţine pagina activă Smile
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Aug 12, 2011 2:11 am

Buna, Bianca! Smile
Bine ai venit! Iti multumesc pentru aprecieri si multumiri Violetei pentru ca ti-a recomandat forumul!
Ma bucur ca iti place Milan, pe mine m-a cucerit de la inceput, si imediat dupa Eurovision am realizat forumul...este un cantaret care se afla la inceput de drum, dar e foarte talentat, cu o voce extraordinara, si merita sa ajunga departe. Sper sa-l ajute si sprijinul nostru, al fanilor...

I love you

Back to top Go down
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sun Aug 14, 2011 5:44 am

Amarena, BIANCA, OK !...WELCOME !...Ma bucur sa te intalnesc si aici !...Bucura-te de informatiile de aici , forumul acum este cunoscut printre fanii lui Milan din intreaga lume si ca sa ne laudam si chiar de presa din Serbia (hihihii! ) ...daca ai noutati , oricare ar fi ele te rugam sa le postezi in forum !...Aici nu ne plictisim niciodata sa vorbim despre Milan !...si regula de baza , niciodata nu suntem tristi ... Ce e greu niciodata nu e atat de greu daca ai prietenii aproape, asta am reusit sa-i transmitem si lui Milan !
Back to top Go down
View user profile
MilanIsTheBest

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Mon Aug 15, 2011 6:03 am

Buna Bianca ! Sper sa te simti bine aici cu noi ! Very Happy . Sunt foarte fericita cand vad ca Milan are atatia fani ! Have fun I love you .
Back to top Go down
View user profile
Paulla

Data de inscriere : 2011-09-09
Localizare : Falticeni

PostSubject: Sa ne prezentam   Fri Sep 09, 2011 5:06 am

Hei I love you Ma numesc Sosoi Paula Very Happy Cred ca sunt singura care s-a inscris pe acest forum in 2011 pale ...Dar sper ca nu este prea tarziu I love you I love you Sunt din Faliceni,judetul Suceava Smile
Pe MiIan il stiu de la Eurovision si mi-a placut foarte mult de el si stilul sau unic I love you I love you I love you
Datorita lui Milan am cunoscut multi prieteni noi si sper sa cunosc in continuare Razz I love you
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Sep 09, 2011 11:39 pm

Bine ai venit, Paula!!!! Ma bucur ca te-ai inregistrat, nu este prea tarziu, si cu siguranta o sa-ti faci si alti prieteni, noi suntem ca o mare familie, familia krasivelor (asa isi numeste Milan fanele Very Happy ) !!! PUPICI! I love you

Back to top Go down
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sun Sep 18, 2011 7:46 pm

Paulla wrote:
Hei I love you Ma numesc Sosoi Paula Very Happy Cred ca sunt singura care s-a inscris pe acest forum in 2011 pale ...Dar sper ca nu este prea tarziu I love you I love you Sunt din Faliceni,judetul Suceava Smile
Pe MiIan il stiu de la Eurovision si mi-a placut foarte mult de el si stilul sau unic I love you I love you I love you
Datorita lui Milan am cunoscut multi prieteni noi si sper sa cunosc in continuare Razz I love you

Te salut ,Paula !...Nu esti singura care s-a inscris in forum anul acesta ...avem prietene care sunt inscrise din Germania, USA ...si Romania !...Oricum nu iti fa griji de asta, esti binevenita si te asteptam sa ne aduci si prietenele tale aici ... e locul unde nu ne plictisim niciodata sa vorbim despre MILAN !...
Back to top Go down
View user profile
Dee.

Data de inscriere : 2012-05-19
Varsta : 20
Localizare : Bucuresti

PostSubject: Sa ne prezentam   Sat May 19, 2012 12:03 pm

Bunaaaa, sunt Diana, dar imi puteti spune Dee. Am 15 ani si sunt din Bucuresti. Milan mi-a placut de prima oara cand l-am vazut la Eurovision, iar putin dupa aceea am descoperit si forumul. Nu mi-am facut cont de atunci....nu stiu de ce Crying or Very sad , dar urmaream mereu postarile. Apoi cum a aparut fb-ul, numai acolo stateam. Oricum, m-am decis si eu in sfarsit sa imi fac un cont si de acum inainte o sa fiu si eu prezenta cat mai des Smile
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sun Jun 03, 2012 5:48 pm

DEEE, BINE AI VENIT ! I love you
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin