Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Sa ne prezentam

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 25
Localizare : Romania

PostSubject: Sa ne prezentam   Wed Jun 16, 2010 8:34 pm

Bine ati venit pe forum! In acest topic as dori ca fiecare membru al forumului sa se prezinte, ca sa ne cunoastem mai bine. Va urez tuturor distractie placuta, sper sa va placa aici si sa aduceti cat mai multi fani. Poate, in acest fel, vom reusi sa-l aducem pe Milan intr-un concert, in Romania. Very Happy
Ma voi prezenta eu intai: Ma numesc Elena, am aproape 18 ani, sunt la liceu la profilul mate-info, dar imi plac si limbile straine, in special spaniola Smile . Sunt o fire sociabila, ambitioasa, onesta. Cu siguranta o sa ne intelegem foarte bine. cheers sunny

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
yuki16

Varsta : 24
Localizare : Bucuresti, Romania

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sun Jun 27, 2010 10:00 am

buna! sunt Ana, am aproape 17 ani, invat japoneza de 1 an jumate si am inceput sa invat si sarba de curand (Milan <3)
Sunt la liceu de arte, de fapt din toamna ma mut. Pana acum am invatat la mate-info intensiv engleza, la Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza" din sector 3, Bucuresti. Din toamna ma mut la Liceul de Arte Plastice "Nicolae Tonitza".
Imi place foarte mult sa pictez si sa desenez, visul meu e sa intru la arhitectura, si, de ce nu, sa imi continui studiile in Japonia. In schimb, nu imi propun sa raman acolo de tot, avand in vedere ca e o tara necrestina (si zen budisti, si sintoisti, crestini doar 0,1%), iar eu tin foarte mult la religia mea, crestin ortodoxa.
ascult, bineinteles, Milan Stankovic Laughing , si j-pop (NEWS, Tegomass, Tegoshi Yuya in special, Arashi - de cand am urmarit cea mai frumoasa jdorama, Hana Yori Dango -, KAT-TUN - de cand cu Yamato Nadeshiko Shichi Henge - , si sunt deschisa pt noi propuneri de muzica jpop), din k-pop imi place Big-Bang si G-Dragon (you're ma heart-heart-heartbreaker no waay <3)
tin si un blog, nu prea scriu in el, doar cand ma apuca, iar cand ma apuca nu mai termin Laughing http://yuki-stars.blogspot.com
pai, cam atat despre mine ^^ [pm dak aveti intrebari sau vb pe chat Wink]
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Jul 02, 2010 7:12 am

Bine ai venit, Ana! Iti doresc cat mai multe postari si sa te simti bine aici, pe forum Very Happy

Back to top Go down
ely413suju

Data de inscriere : 2010-07-11
Localizare : Bucuresti

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Tue Jul 13, 2010 7:03 am

Hello!! Eu sunt Elena,puteti sa-mi spuneti cum vreti...eli,elena,schnappy(my nickname).Am 18 ani,stau undeva langa Bucuresti si sunt iubitoare de k-pop( pentru cei care nu cunosc este vorba despre Korean-Pop)...ascult multe trupe dar una singura mi-a captat mai mult inima si anume Super Junior.
Nu mai are rost sa spun ca si eu invat japoneza si sunt colega Anei la cercul de japoneza.Ascult si Jrock(Japanese-rock)...aici am doar 3 favoriti The Gazette,Versailles si Alice Nine(dar ascult si alte trupe dar nu le voi numi).
Sunt fan al dramelor asiatice si al animeurilor...
@hobbyul meu nr.1 este sa tin pasul cu tot ceea ce se intampla cu Super Junior si sa-i informez pe altii.
[Draguta corcitura k-pop cu j-pop]
Milan...l-am cunocut la eurovision si prima data mi-a placut cum era imbracat...apoi putin freza...desi...cred ca putin mai mult volum nu i-ar strica afro .Imi place foarte mult melodia lui "face"...pe care am ascultat-o de 100 in prima zi cand am downloadat-o si nu m-am plictisit de ea;))
Sunt bucuroasa sa ma alatur acestui forum dedicat lui Milan(mmdda nu stiam cum s ma exprim si am scris si eu asta) si sper sa vad cum acest forum este populat de cat mai multi fani Milan.
hugs n' kisses
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: salut   Sun Jul 18, 2010 12:37 am

Bine v-am gasit ! flower ...sunt Violeta , nu are importanta varsta, cel putin asa cred, oricum ma simt tanara daca am indraznit sa ma alatur voua ...
Il ador pe Milan... am citit cam tot ce am gasit pe net despre el... ii admir zambetul si vocea, ma incarca pozitiv.. sper sa ii putem vedea evolutia impreuna...
Felicitari pentru initiativa, Elena !
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sun Jul 18, 2010 7:28 pm

Bine ati venit!! Sa va simtiti bine, alaturi de noi, pe forum! Wink Sa speram ca Milan va ajunge si in Romania pentru ca vad ca are fani si aici Very Happy. Si merita sa aiba pentru ca este o persoana deosebita, si cu o voce extraordinara pentru varsta pe care o are. I love you

Back to top Go down
zUZu_XD_rock

Data de inscriere : 2010-08-05
Varsta : 22
Localizare : Focsani

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Thu Aug 05, 2010 3:05 am

buna! ma numesc Cristina Very Happy ..am 15 ani(cred ca is cea mai mica de pe aici bounce ).
Sunt din Vrancea-Focsani.Imi place sa pictez,sa citesc si sa ascult muzica.
De vreo jumatate de an ascult jrock(Dir en grey,Miyavi,The gazette,D'espairsRay,etc...).
De Milan am auzit prima oara de la Eurovision(din 2000,urmaresc fiacare editie Very Happy )Cand l-am vazut,mi-a placut freza lui,apoi cum dansa si canta,dar cel mai mult mi-a placut zambetul lui I love you I love you I love you .
Melodia preferata e ----FACE---.
Dupa cum am mai spus imi place sa citesc,cartile mele favorite fiind:twilight,new moon,eclipsa,zori de zi,academia vampirilor,initierea.
Vreau sa devin actrita,filmele pe care le prefer sunt comediile,dar si filmele de epoca(ador filmele alb-negru),imi plac si serialele cu intamplari fantastice ca din evul mediu(cum at fi stapanul animalelor elephant )mi-a placea sa joc si in filme horror.
Cam atat despre mine.....nu mai stiu ce sa mai spun.... Razz
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Thu Aug 05, 2010 3:59 am

Bine ai venit, Cristina! Mi-a placut prezentarea ta, sper sa te simti bine alaturi de noi.
Acum te asteptam pe celelalte topicuri sa discutam despre Milan. Voi face o categorie offtopic, unde vom putea discuta lucruri care nu au neaparat legatura cu tema forumului, si anume Milan Very Happy.

Aaa, si eu sunt nascuta in Focsani. Very Happy I love you

Back to top Go down
DeeDee

PostSubject: Heii! :)   Thu Aug 05, 2010 5:48 am

Buna!Eu sunt Andreea, am 15 ani si sunt din Bucuresti.
Sunt boboaca la liceul Octav Onicescu din Bucuresti la profilul mate info - intensiv engleza.
Imi place sa ascult muzica, de obicei ce da pe la radio...
Stiu de Milan de la Eurovision(cred ca de atunci a devenit foarte cunoscut).Prima data nu m`a impresionat foarte mult pentru ca nu am fost atenta nici la el nici la melodie(pentru ca era in alta limba).Dupa eurovision, prietena mea cea mai buna(pe care am invitat`o sa isi faca si ea cont) mi`a aratat un video cu el.Mi`a placut foarte mult...
Umm...nu stiu ce sa mai scriu...
Imi pare foarte bine ca v`am gasit!Am tot cautat pe google forumuri si singurul pe care l`am gasit a fost unu de pe acasatv.ro ( sau ceva de genul)...De voi am auzit de la o fata dupa youtube.
Deci...cam atat despre mine..acum chiar nu stiu ce sa mai scriu :d
Back to top Go down
View user profile
raluchyge

PostSubject: Heyy   Thu Aug 05, 2010 6:09 am

Ma numesc Raluca , sunt din Bucuresti , am 15 ani uhmm... sunt boboca in liceul de arhitectura si lucrari publice I.N.Socolescu;
Muzica pe care o ascult e punku si rapu [ da stiu stiu unii probabil va-ti saturat sa tot auziti acelasi lucru , dar asta`s eu Very Happy ] .

Pe Milan l-am descoperit in editia Eurovision 2010 , l-am remarcat imediat dupa ce a fost prezentat si a inceput sa cante , foarte impresionant , mi-a placut vocea pe care o avea pentru varsta lui , si era si foarte atragator ce-i drept Very Happy

De atunci am inceput sa ma documentez mai bine despre el , cautand poze si biografii ;
Tot din acel moment am inceput sa-mi inebunesc prietenele despre el Smile) Laughing lol! pana cand i-am povestit si unei foarte bune prietene de-a mea despre el si asa am devenit 2 obsedate Smile)

Din cauza ei sunt aici uhmm deci da..
Cam atat despre mine Smile

Salutari tuturor fanilor Milan si sa speram ca intr-o zi va veni si la noi in tara Smile
Back to top Go down
View user profile http://raluckge.hi5.com
Admin
Admin

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Thu Aug 05, 2010 6:20 am

Andreea, Raluca, bine ati venit! Va astept sa discutam si in celelalte topicuri.
In legatura cu venirea lui Milan in Romania exista o petitie care este in curs de semnare. Smile

Back to top Go down
DeeDee

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Thu Aug 05, 2010 6:24 am

Merci..Raluca a semnat deja petitia, o semnez si eu imediat :d
Back to top Go down
View user profile
raluchyge

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Thu Aug 05, 2010 6:26 am

DeeDee wrote:
Merci..Raluca a semnat deja petitia, o semnez si eu imediat :d

Dap
Back to top Go down
View user profile http://raluckge.hi5.com
stoica alexandra

Data de inscriere : 2010-08-03
Varsta : 21
Localizare : romania/barlad

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Aug 06, 2010 2:16 am

Bunaaa ma numesc Stoica Alexandra Elena sunt din Barlad, sunt in clasa a8a la scoala numarul 8. Pe Milan l-am vazut prima data la Eurovision mi-a placut foarte mult melodia lui si stilul lui vestimentar. Am devenit fan Milan Stankovic impreuna cu cea mai buna prietena a mea Eleniii .
Mi-as dori foarte mult sa vina Milan in Romania sigur ma voi duce la concert. De cand am devenit fan Milan am inceput sa invat limba sarba :X I love you .Nu stii ce sa mai spun despre mine sunt o persoana vesela plina de energie siii <3 Milan.Sunt si fan Rada :X:X:X flower
Back to top Go down
View user profile http://...
Admin
Admin

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Aug 06, 2010 2:40 am

Bine ai venit, Elena!(sau preferi sa-ti spunem Alexandra?)
Sa stii ca Barladul este un oras foarte frumos, imi place mult, acum cateva saptamani am fost acolo la un concurs (Stiintele pamantului).
Iti doresc sa te simti bine alaturi de noi si poate reusim, impreuna, sa-l aducem pe Milan si in Romania. Ar fi extraordinar, nu? Very Happy

Back to top Go down
stoica alexandra

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Aug 06, 2010 2:43 am

normalllll cheers
Back to top Go down
stoica alexandra

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Aug 06, 2010 2:44 am

ALEXANDRA Mad TOATA LUMEA IMI SPUNE ASA
Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Fri Aug 06, 2010 3:08 am

Ok, iti spunem Alexandra Wink

Back to top Go down
CiNdErElLa

Data de inscriere : 2010-08-06
Varsta : 26

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sat Aug 07, 2010 12:39 am

Buna tuturor ! Ma numesc Cristina,am 19 ani,sunt din orasul Rovinari (langa Tg-Jiu,judetul Gorj). Am terminat anul acesta liceul de bio-chimie. Imi place mult limba engleza (ma descurc cat de cat Very Happy ,nu atat de bine...dar sunt dornica sa invat in continuare),imi place si spaniola si sarba( de la Eurovizion si cred ca stiti motivul,Milan:X)...aaaa si imi place foarte mult sa cant (visez sa devin cantareata de cand eram mica),din pacate nu am avut posibilitatea de a-mi urma visul Sad,dar niciodata nu este prea tarziu,cred :-s

Calitati: sincera,sufletista,spontana,vesela si prietenoasa
Defecte: incapatanata,suparacioasa,nesigura,timida(uneori),lenesa(tot uneori Laughing )
La astea se adauga si altele desigur Laughing ....dar daca o sa vorbim in continuare,o sa ne cunoastem pe parcurs

Imi plac mai multe genuri de muzica...depinde de fiecare melodie in parte si de starea mea de spirit

Pot sa spun ca-l ador pe Milan. Mi se pare perfect.Cum am auzit de el ?Ei bine .... O prietena de-a mea mi-a trimis dupa semifinala Eurovizion o poza si un video cu el cantand melodia "Ovo je Balkan" (recunosc ca n-am vazut Eurovizionul de anul acesta...nu mai stiu ce aveam de facut atunci,rusine mie Embarassed ). De atunci pot sa spun sa am devenit "obsedata" Embarassed ...De fiecare data cand ma intreaba prietena mea :"Ce faci?", eu :"Ascult Milan" "Ma uit la Milan" "Citesc despre Milan" Laughing ....A ajuns sa-mi spuna "Ce faci Milana mea?"... Chiar i-am spus intr-o zi ca mai bine nu mi-l arata ca acum nu mai pot sa mi-l scot din cap.... It's kind of weird.I know...Am citit de asemea si o gramda de articole despre el,despre relatia lui cu Rada...am incercat sa ma documentez

Cred ca am scris cam mult Very Happy

Oricum eu sper sa-l putem aduce in Romania ....sau macar sa afle ca are fani "nebuni dupa el" ,care-l iubesc si aici ...

V-am pupat:********

Last edited by CiNdErElLa on Sat Aug 07, 2010 10:27 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
zUZu_XD_rock

Localizare : Focsani

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sat Aug 07, 2010 12:44 am

buna __cenusareaso___

sper sa te distrezi aici ca si mine Very Happy .
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sat Aug 07, 2010 1:10 am

Bine ai venit, Cristina!
Te gusta el español? A mi tambien, me encanta! I love you

Back to top Go down
CiNdErElLa

Data de inscriere : 2010-08-06
Varsta : 26

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Sat Aug 07, 2010 1:38 am

Ms I love you Si me gusta mucho
Back to top Go down
View user profile
MilanIsTheBest

Data de inscriere : 2010-08-09
Varsta : 19

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Mon Aug 09, 2010 12:32 am

~> Saluut ! ;x
~> Ma numesc Andreea , dar nu imi place sa mi se spuna asa .. mai bine Deea ;Wink
~> Sunt din Vaslui , si sunt nouaa!! Smile
~> Vreau sa spun ca IL ADOR PE MILAN !!
~> Aww ;x .. Este extraordinar Mad
~> Prima data l`am vazut la Eurovision ... Nu eram asa atrasa de melodia lui .. dar cand am ascultat`o a 2 a oara am simtit acel ritm Mad
~> Binee.. Sper sa fim prietene :>
~> Cam atat am avuut de spuus ;x
~> Byee ;x
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Sa ne prezentam   Mon Aug 09, 2010 5:10 am

Bine ai venit pe forum, Deea! Smile