Milan Stankovic Romania

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Noutati

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Admin
Admin

Data de inscriere : 2010-06-16
Varsta : 25
Localizare : Romania

PostSubject: Re: Noutati   Tue Aug 31, 2010 6:45 am

Andreea4milan wrote:
lipseste poza cu sarutul,nu??.......poza 3 e cam suspecta Very Happy

Poza 3 nu se vede intreaga, trebuie dat click dreapta si view image pt a o vedea pe toata...dar este un colaj format din celelalte poze Smile

Back to top Go down
View user profile http://milanstankovic.forumer.ro
Andreea4milan

Data de inscriere : 2010-08-30
Varsta : 22

PostSubject: Re: Noutati   Tue Aug 31, 2010 7:03 am

imi spuneti va rog si mie ce forumuri cu milan mai urmariti??........MS I love you
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

Data de inscriere : 2010-08-09

PostSubject: Re: Noutati   Tue Aug 31, 2010 7:50 pm

DeeDee wrote:
vai fetelor...
ce mi-ati facut voi mie acum:))
m-ati lasat sa ma uit 10 min in continuu la noile poze Smile)
de ce trebuie sa fie asa adorabil? :-L
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Crede-ma,chiar nu stiu de ce e asa de adorabil, dar imi convine....
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Noutati   Tue Aug 31, 2010 11:54 pm

ooff, lucrurile merg prost. Sad
Sasa Popovic says that he will really throw out Milan from Grand!!!!! He says that Milan was very unprofessional and he will declare it officially in a few days!!!!!

Back to top Go down
VIOLETANDREI

Data de inscriere : 2010-07-18

PostSubject: Re: Noutati   Wed Sep 01, 2010 1:24 am

Nici nu-mi pasa de parerea nesuferitului de Sasa , e neprofesional sa-ti bati joc de un copil care-ti aduce profit , asta e neprofesional !!! ... sa speram ca va scapa cu bine de Grand si ca il va lua alta casa de productie cu care-i va fi mai bine... cred ca vor cere o suma uriasa ca despagubiri , de asta imi este frica si ma rog ca Milan sa aiba avocati buni sa-l scape cu bine , ca dupa aia sigur ii va fi bine! ...el place mult publicului si banii vor veni foarte usor... muzica el o face din placere si pune mult suflet, asta se vede, asta simte publicul ,sufletul omului, de asta e iubit in toata lumea ....

Milane, te asteptam oricat e nevoie !!!
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Noutati   Wed Sep 01, 2010 1:41 am

Da, si mie mi-e frica de despagubiri Sad gasisem azi un articol in sarba, si nu stiu daca am inteles foarte bine, dar Popovic ar vrea sa ceara 5 milioane de dinari despagubire Sad Sad Si un dinar este 0.04 lei...deci 2 miliarde lei. affraid

Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re: Noutati   Wed Sep 01, 2010 1:45 am

"When Milan came back from ESC there were many reporters who wanted an interview from him! But Milan didn´t want to!!! So Sasa was very angry because he said that Milan has only become so popular because of the press and their articles about Milan, and he said that Milan has to give them something back!
But Milan had no power, his uncle died a few days before the ESC, he was like a father for him!!! And Milan only wanted some time to come down, with no press, no interviews, only normal life!!!!! That was why Sasa said that he is unprofessionall Sad

There is an article in the serbian newspaper! There is a list with 13 singers who will be thrown out from Grand!!! Milan is one of them!!!!!! Sasa says that Milan doesn´t behave professionell and he expected from Milan that Milan recognizes that he has made a mistake. He thought that will Milan come to him and will say: I´m sorry!!! But Milan didn´t!!!! Milan only said, that he has made no mistakes, that he was always korrect!!!! So the story ends: Milan will be thrown out from Grand and he will hopefully find something new!!"

Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re: Noutati   Wed Sep 01, 2010 1:55 am

Revoltand-ul comportamentul lui Milan Stankovic, directorul "Grand" Sasa Popovic l-a acuzat pe tânărul cântăreţ ca nu a vrut sa mearga in tururile programate, şi de a câştiga astfel bani pentru ei şi pentru casa de productie.

El a spus că reprezentantul Eurovision a pierdut câştigurile de 10.000 de euro! Zika ia oferit o taxă de 10.000 de euro pentru patru spectacole în Macedonia. El a refuzat. -Popovic a declarat pentru "News".

După câteva luni de gândire ce să fac cu stele tinere de "Grand" Milena Ceranic, Nemanja Stevanovic şi Milan Stankovic, director al înregistra cea mai mare companie Sasa Popović a decis să rezilieze contractul numai cu reprezentantul din acest an a concursului Eurovision din ţara noastră!

Anume, trio-ul Popovic pus pe gheaţă de aşteptare pentru ei să treacă timp pentru a examina mai bine ce sa faca cu cei care au comis erori inadmisibile în anul precedent.
- Popovic peste ultimele luni o oportunitate Milano, Milena şi Nemanja să se gândească la tot şi în cele din urmă dau seama ce au pacatuit, dar în timp ce Stevanovic şi Ceranic tăcut şi au aşteptat toată vara la "Grand" de opinie, Milano nu este ataşată o importanţă Popovic, care a investit milioane de euro. prietenii săi apropiaţi spus că vătămate şi că drepturile sale au fost încălcate. Cu toate acestea, el nu face publicitate, dar a lucrat în managerilor numele său şi de familie, dar aceasta nu reduce semnificaţia a ceea ce a fost declarat împotriva "Grand" - a spus sursa noastră aproape de producţia de hârtie şi a adăugat că acestea sunt produse numai după o recenta reuniune realizat că, pentru mezimca fosta "Mare" a avut răbdare prea mult.

- Iartă-a făcut câteva greşeli după ce a revenit cu "Eurovision". Cea mai mare este că el nu a vrut să dea interviuri pentru mass-media, care l-a sprijinit tot timpul. Cu toate acestea, Sasha a vrut să, dar după câteva luni pentru a vorbi cu ei, a se vedea cat de departe au venit în gândire şi dacă si-au dat seama de eroare lor. În contrast cu Milena si Nemanja, care a venit să vorbească remuşcări şi a recunoscut că au fost greşit şi că au făcut numeroase greşeli, Milan a tinut ferm poziţia că aceasta a acţionat în mod corespunzător şi că nimanui nu-i datorează scuze. Este esenţial pentru orice decizie care Sasha va spune in aceste zile, în funcţie la Milano în "Grand" este un spaţiu mai mare. Pur şi simplu, Popovic este un om care va accepta personal şi chiar insulte, dar este neprofesional pentru el, nu ierta - a terminat sursa noastră.
Sursa: http://smedia.rs/zabava/detalji.php?id=1884

Last edited by Admin on Wed Sep 01, 2010 2:57 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re: Noutati   Wed Sep 01, 2010 2:35 am

"Panică în rândul "Zvezde granda"!
13 cântăreţi vor fi expulzati de la Grand de catre Sasa Popovic.

Aceste informaţii provocat un vacarm totale între numit, iar unii erau atât de speriaţi, care au în mod constant răspuns la apelurile noastre.

Producătorul "Grand Star" Jakšić Zika a rămas secret despre "Marea Epurare".

- Pentru unele nume de pe listă, este adevărat că vor zbura, unii vor vedea, iar unele nu este adevărat - a spus Zika, în timp ce eu Sasa Popovic admise la pregătirea unei goliri de mare:

- Este adevărat că unii cântăreţi vom rezilia contractele. Eu nu pot să vă spun nume, dar cu siguranta vom şterge toate înainte de noul sezon - a spus seful de la "Grand".
Suficient pentru toţi tinerii cântăreţi de captură în prezent, intraţi în panică!

Renato Henc zbura 100%

Nemanja Nikolic: Acesta este un nonsens

- Prima dată când am auzit de ea. Cred că acestea sunt prostii. În prezent sunt în Chicago şi înapoi în trei luni, dar voi verifica despre ce este vorba.

Aleksandra Bursac zbura cu 10%

Svetlana Tanasić: ţine ne-a informat

- Este complet dezinformare. "Grand" este casa atât de puternică încât oamenii lui nu ar fi aruncat prin intermediul mass-media, dar ar putea să ne anunţaţi.

Nadejda Biljić zbura 100%

Joca Stefanovic: Am râs

- Am trezit în această dimineaţă şi mama mea a spus, "Ai pus în" Grand ". Astfel citi. În primul rând, am început să râd, dar după ce am gândit la asta. Mi-am spus că am fost întotdeauna echitabil la Grand "care le-am respectat cu tot ceea ce au solicitat, deci cred că nu există nici un motiv să mă alunge.

Gratuit Batjarević Cobe zboară 96%

Milan Stankovic zboara 100% Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Jelena Kostov: Nu are nimic de-a face cu creierul

- Oh, da! Eu cred că cineva mi-a spus, că nu am citit în ziar. Această listă nu are nimic de-a face cu creierul, cel puţin pentru mine. Pentru restul eu chiar nu stiu.

Kapor Sasa zbura 39%

Darko Filipovic: pură fantezie

- Este scris nu este adevărat. Acestea sunt, probabil, confectii, care sunt plasate în mod deliberat. Ştiind cât de mult "Grand" este de a investi în profesionalism, am fost informaţi că suntem aruncaţi afară.

Silvija zbura Nedeljkovic 90%

Nebojsa Vojvodić: In spital am

- Noi nu ştim despre el. În spital în monoterapie. Am operat pe glanda pljuvačnoj pură, şi este în convalescenţă. Nu am ajuns chiar să se gândească la asta. "

http://www.kurir-info.rs/stars/sasa-popovic-sledi-cistka-u-grandu-48150.php

Back to top Go down
Andreea4milan

PostSubject: Re: Noutati   Wed Sep 01, 2010 3:22 am

no way........cine i-o fi lovit pe astia de la Grand in cap de fac cea mai mare prostie din viata lor???.....cum sal dai afara pe milan si sa pastrezi unul ca .....mai bine nu dau nume . Lasand la o parte vocea pe care si milan si ceilalti o au ...nu contest nimic in privinta asta dar referitor la stil si atitudine milan ii intrece pe toti......si mai este partea cu fanii....dak nu exista fani nu exista vanzari ale albumului deci......probabil vor ramane doar catelusii care nu au curajul sasi apere drepturile.....ceilalti precum milan......OUT
Back to top Go down
View user profile
Laurita2010

Data de inscriere : 2010-08-09

PostSubject: Re: Noutati   Wed Sep 01, 2010 4:27 am

Deci, nu cred! Nu cred ca pot sa fie atat de inconstienti incat sa dea afara atati cantareti care le aduc si lor profit...Am vazut care e atmosfera la concertele lui Milan, asta le aduce si lor destui bani...la fel si vanzarile albumului...
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Noutati   Thu Sep 02, 2010 4:41 am

Managerul Marijei Serifovic vrea sa lucreze cu Milan!!!
Yuhuu Very Happy

Back to top Go down
Andreea4milan

PostSubject: Re: Noutati   Thu Sep 02, 2010 9:09 am

hmm......se zareste o lumina salvatoare.......in sfarsit pot dormi linistita Laughing oricum Grand nu e singura casa de productii din lume si lumea nu e atat de inconstienta incat sa nu se ocupe de viitorul unei persoane ca Milan.....dei Go Milane.volim te
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Noutati   Thu Sep 02, 2010 9:40 pm

Am mai gasit cateva informatii...Sunt traduse cu Google translate Neutral

About Milan Stankovic last month to the public the story mostly as a victim. Those not satisfied with the status of "Grand," and his career would be much more successful to go solo, and about to rob him, managers, production companies ... However, it is only the occasion izrečenog silent, but instead closer to and further family publicly expressed dissatisfaction with the fact that young people actually Obrenovčanin product "Grand Production" and that for them signed a five-year contract.

On the other hand, rumored to be leaders of the most famous record labels in the Balkans in order to terminate cooperation with the blond singer if that is his wish, but only when he, as it violates a valid and signed a contract, take everything in it so far invested . And as we know, when the "Grand" underlined the line and put everything on paper came to frapantnog data. In his career in the last three years invested about a million and a hundred thousand euros!
"That little bread literally search through the cake. No star 'Grand' did not have a status that he had in the house," the story begins with a close friend vrhuške pink television and continues:

And only second ads on Pink does a few hundred euros. Sračunajte only his daily occurrence, and multiply by three years! Not to talk about his songs did the authors of the most expensive, type of Braille, she Abadić and studio 'Track', people take upon completion of the album and up to 100,000 euros. Milan is elected, all paid 'Grand'. Made him the spot, received a free clothes, appeared only in the most watched shows, again, all thanks to his parent house.

"All that had to be paid, because nothing gets in the song. The math - a song, album, video, marketing, appearances in the media, plus daily expenses ... all this leads to staggering numbers. I by three consecutive years, almost every day. And then came the turn and 'Eurovision'. In order to better prepare for it, be exempt from all appearances, but, no matter what has not worked once a week grants received an envelope full of money. I'll tell you that the only hunting that has taken week by week during the three months was larger and that no envelope was with three notes below zero, "concludes our source.
If it is not just about empty talk, and make sure we have the statements of Sasa Popovic recently gave an interview to our newspaper ...

Si inca ceva Very Happy

Reversal in the "Grand": Milena and Nemanja banned, Milan Stankovic remains
3rd septembar 2010th 09:53
In one of the strongest production companies, according to sources there was a great turning point. Namely, Milena Stevanovic Nemanja Ceranic and Cebit but out of the "Grand", while Milan Stankovic have to stay in top music production, due to financial problems. Sasa Popovic yesterday finally broke and decided to pair with najomraženiji farm out, and to use all available legal means to keep Stankovic in his flock:

"Milena and Nemanja are no longer part of" Grand ", but will be allowed to record the album" City Records "- says a source, adding:

"Pink top people felt a kind of responsibility for public blamiranja Ceranic, so why give them the opportunity to record an album for their production. No matter what they Millennium and Nemanja owe nothing, but decided to give them the human ability to continue musical career. On the other hand, Stankovic was brought before the fait accompli, because there is no money to "buy" freedom, and next year will have to defend the colors of the "Grand" - concludes the source.
Sursa: http://www.svetplus.com/vesti.asp?vid=3503

Nemanja este colegul de camera a lui Milan de la Zvezde Granda (dinainte sa stea cu Rada).

Back to top Go down
Andreea4milan

PostSubject: Re: Noutati   Fri Sep 03, 2010 12:12 am

deci sa inteleg ca milan ramane in Grand?..........si mai ciudata mi se pare partea articolului in care scrie ca Sasa face eforturi sal pastreze pe milan......parca tot el zicea ca e "unprofesional" si vroia sal dea afara.....ce rasturnari de situatie..... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Noutati   Fri Sep 03, 2010 1:13 am

Oricum...si ziaristii mint de multe ori, nu trebuie sa-i credem Very Happy

Back to top Go down
Andreea4milan

PostSubject: Re: Noutati   Fri Sep 03, 2010 4:50 am

Milan incepe sa tweetareasca.....HAVING LUNCH WITH MY FRIENDS ! WHAT ARE YOU ALL UP TO TODAY ?
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Noutati   Fri Sep 03, 2010 8:30 pm

A mai aparut astazi un articol care spune: "As for Milan Stankovic, it remains in the "Grand Production", because he invested in his career much more than in others. I believe that I understand it and continue to work with a mutual interest." Pe cine sa mai credem? Crying or Very sad
Sursa: http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/205611/Necemo-izbaciti--Milana

Back to top Go down
Andreea4milan

PostSubject: Re: Noutati   Sun Sep 05, 2010 5:21 am

mda......nu prea mai sti ce sa crezi.....odata e pe lista neagra........odata se scrie ca pleaca 100%.....odata apare ca a fost dat afara oficial din grand.....si acum ca ramane.......am inteles ca el chiar isi dorea sa plece.....sau nu??....nu mai poti fi sigur de nimic.....iar daca isi dorea sa plece acum il tin cu forta acolo doar pt ca au investit in cariera lui cel mai mult??!!!!..........pai dak el avea cel mai mult lipici la public .....nici macar nu te obosesti sa mai investesti intro persoana care odata ce iai facut lansarea nu mai e dorita de public...parerea mea........acum doar ei stiu ce se intampla acolo ca eu una nu mai inteleg nimic Neutral
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Noutati   Sun Sep 05, 2010 7:40 pm

Andreea4milan wrote:
Milan incepe sa tweetareasca.....HAVING LUNCH WITH MY FRIENDS ! WHAT ARE YOU ALL UP TO TODAY ?

MILANSOLO
THIS HAS BEEN MY FAVORITE SONG LATELY : http://www.youtube.com/watch?v=UyG1FG3H6rY&ob=av2e ! WHICH ONE IS YOURS ?

Back to top Go down
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Noutati   Sun Sep 05, 2010 7:46 pm

Sa-mi placa altceva mai mult decat Milan Stankovic ? ...hm !!!... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin

PostSubject: Re: Noutati   Sun Sep 05, 2010 10:04 pm

"Pay 1.2 million EURO and be free says the managers of the Grand production in order to determinate cooperation with Milan Stankovic. But only when he, as it violates a valid and signed contract, return the money from the past three years they invested in him..."

Back to top Go down
Andreea4milan

PostSubject: Re: Noutati   Sun Sep 05, 2010 10:31 pm

OMG.......omul ala e nebun....unde mai e dreptul la libertate??acum trebuie sa si platesti pt ea??.....a investit in el dar a si castigat bani multi pe seama lui Milan.....si dak investitia a fost mai mare decat castigul nu cred ca diferenta dintre ele e chiar de 1,2 milioane de euro.....
Back to top Go down
View user profile
VIOLETANDREI

PostSubject: Re: Noutati   Sun Sep 05, 2010 11:02 pm

Ei, de aici e treaba avocatilor , sa speram ca are avocati foarte buni si incoruptibili sau macar neinfluentabili , trustul Grand e foarte puternic iar justitia sa speram ca e altfel decat cea de pe la noi ...
Back to top Go down
View user profile
Andreea4milan

PostSubject: Re: Noutati   Sun Sep 05, 2010 11:56 pm

VIOLETANDREI wrote:
Ei, de aici e treaba avocatilor , sa speram ca are avocati foarte buni si incoruptibili sau macar neinfluentabili , trustul Grand e foarte puternic iar justitia sa speram ca e altfel decat cea de pe la noi ...

ai mare dreptate...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Noutati   

Back to top Go down

Noutati
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next